AERO L-29 Delfin 1/33

Modely soutěžní kategorie LKT

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Uživatelský avatar
agostini
Příspěvky: 286
Registrován: stř 7.3.2012 15:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AERO L-29 Delfin 1/33

Příspěvek od agostini »

ahoj tak jsem se konečně zase dostal k delfínovi a dodělal vybarvení modelu. Ve finále mi na 8x A4 vyšly celkem 4 verze a to Česká, Slovenská, Sovietská a Východoněmecká. Všechny jsou šedé takže jsou k modelu přidané alternativní díly. Vytištěný model bude nejspíš k vidění na Model Hobby a pokud se zase někde nezaseknu tak by mohl do měsíce proběhnout barevný test a poté půjde do tisku. Předpokládám že do Neratovic to stihnu. K modelu budou i resinové kolečka. Nějaké foto dám až bude co fotit. Teď jsem skoro měsíc vybarvoval a dával dohromady asi milion popisků z kterých ve finále stejně skoro nic nejde přečíst.
Uživatelský avatar
v.veverka
Příspěvky: 263
Registrován: ned 12.5.2013 19:13

Re: AERO L-29 Delfin 1/33

Příspěvek od v.veverka »

Tak už aby byl ke koupi...
Uživatelský avatar
agostini
Příspěvky: 286
Registrován: stř 7.3.2012 15:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AERO L-29 Delfin 1/33

Příspěvek od agostini »

posílám poslední update ze stavby Delfína v barvě. Model je stavěn bez retuše, kromě červených doplňků na sedačkách. Model má resinová kolečka a plastovou kabinku, jinak je vše papír a dráty. Některé detaily jsem musel ve finále zjednodušit aby to vůbec šlo postavit a asi nejsložitější část je zadní část trupu a vnitřní části křídel s podvozkovými šachtami kde není moc prostoru a vše je dost natěsno. Ještě má nějaké drobné chybičky ale ty se pomalu upravují a snad model brzy vypustím.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

snad o víkendu dorazím ty vnější části křídel abych se hnul z místa a mohl se věnovat dalším projektům :-)
Uživatelský avatar
agostini
Příspěvky: 286
Registrován: stř 7.3.2012 15:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AERO L-29 Delfin 1/33

Příspěvek od agostini »

tak delfín je hotový a níže jsou fotky dokončeného modelu:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: AERO L-29 Delfin 1/33

Příspěvek od Daniel »

Krásná práce :o
Uživatelský avatar
v.veverka
Příspěvky: 263
Registrován: ned 12.5.2013 19:13

Re: AERO L-29 Delfin 1/33

Příspěvek od v.veverka »

Super... už se těším až bude k mání... :D
Uživatelský avatar
agostini
Příspěvky: 286
Registrován: stř 7.3.2012 15:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AERO L-29 Delfin 1/33

Příspěvek od agostini »

Vážení přátelé kamarádi a příznivci papírový modelů. Jak jsem již avizoval na FB, spustili jsme projekt na startovači a budeme rádi pokud nás podpoříte v naší snaze vydat papírový model AERO L-29 Delfín offsetovým tiskem. Budeme rádi za jakýkoli příspěvek, případně pokud si vyberete z námi nabízených odměn které lze libovolně kombinovat. Pokud se nám podaří na tisk vybrat požadovanou sumu, bude model vydán a rozeslán v průběhu Března/Dubna roku 2019. Budeme rádi pokud tento příspěvek rozšíříte mezi vaše další známé a kamarády abychom mohli pokračovat ve vydávání dalších připravovaných modelů.
https://www.startovac.cz/projekty/papir ... itku-1-33/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
v.veverka
Příspěvky: 263
Registrován: ned 12.5.2013 19:13

Re: AERO L-29 Delfin 1/33

Příspěvek od v.veverka »

Doufejme, že se vybere... ;)
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: AERO L-29 Delfin 1/33

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

A já mám takový všetečný dotaz. Když se na startovači nepodaří projekt podpořit v takové požadované míře........jak budou startéři nakonec odměněni? Projekt do tisku nepůjde a jak se použijí finance vložené startéry do něj? Dostanu model, který jsem si vybral jako odměnu?
Ptám se proto, že se nemusí podařit projekt podpořit v požadovaném počtu a nemusí být úspěšný, jako předešlý model zámku z Jindřichova Hradce.
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: AERO L-29 Delfin 1/33

Příspěvek od Tomáš S. »

Vrátí se ti to co jsi přispěl ;) .
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: AERO L-29 Delfin 1/33

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
agostini
Příspěvky: 286
Registrován: stř 7.3.2012 15:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AERO L-29 Delfin 1/33

Příspěvek od agostini »

ano pokud se projekt na startovači nepodaří podpořit, budou všechny zaplacené prostředky vyjma platby přes SMS bránu vráceny. Platby přes SMS bránu budou provozovateli startovače následně věnovány na charitu. Aktuálně máme vybráno 11.280,- Kč po 1 týdnu fungování a máme ještě před sebou dalších 35 dní tak kdo má zájem o model Delfína v kvalitním offsetovém tisku tak nás může podpořit. Většinu propagace dělám přes FB a jak jsem tam zmínil, model ani v případě neúspěchu nezapadne jenom hold nebude vytištěn offsetem ale budu hledat cestu na distribuci online s tím že si model bude moct doma každý vytisknout jenom s tím rozdílem že model pro mně nebude prioritou a návody a úpravy budou probíhat dle mých možností ve volném čase kterého bohužel poslední dobou moc nemám. Také vývoj případných dalších modelů bude ovlivněn úspěchem tohoto projektu kdy při nízkém zájmu je pro mně jednodušší se věnovat věcem které mně primárně živí a teprve zbývající čas budu investovat do svého koníčka. Více info SZ nebo na FB http://www.facebook.com/hangar.czaf" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
agostini
Příspěvky: 286
Registrován: stř 7.3.2012 15:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AERO L-29 Delfin 1/33

Příspěvek od agostini »

Po 10-ti dnech projektu máme už nasbíráno 20% cílové a rád bych touto cestou poděkoval všem aktivním i budoucím přispěvatelům, kteří podpořili vydání modelu delfína na https://www.startovac.cz/projekty/papir ... itku-1-33/" onclick="window.open(this.href);return false;. Jako poděkování bych chtěl všem aktivním i budoucím přispěvatelům věnovat zdarma model AERO L-159 Alca v měřítku 1/48 v elektronické podobě. Odkaz ke stažení modelu bude zaslán všem co přispěli na startovači bez ohledu na to zda bude projekt nakonec úspěšný nebo nikoli. Distribuce odkazu proběhne po následujícím víkendu a jedinou podmínkou je přihlášení se o odkaz na http://www.facebook.com/hangar.czaf" onclick="window.open(this.href);return false; přes SZ s odkazem na mailovou adresu.
Naposledy upravil(a) agostini dne čtv 20.12.2018 14:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
agostini
Příspěvky: 286
Registrován: stř 7.3.2012 15:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AERO L-29 Delfin 1/33

Příspěvek od agostini »

po 14-ti dnech máme nasbíráno přes 32 % cílové částky ale stále schází necelých 50 tisíc aby byl model vydán. Pokud tedy máte zájame na tisku modelu offsetem, neváhejte nás podpořit a hlavně sdílet projekt dále mezi vaše známé a kamarády. Samozřejmě nadále platí že všichni kdo přispějí se u mně na FB můžou přihlásit o model AERO L-159 Alca v měřítku 1/48 a tato odměna je splatná bez ohledu na to zda projekt nakonec uspěje nebo ne.
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: AERO L-29 Delfin 1/33

Příspěvek od JanO »

Oprav si v příspěvku výše odkaz, chybí ti tam mezera :arrow: . A zkus to vytáhnout i mimo tohle vlákno, třeba do Obecné diskuze, kde si toho můžou všimnout i modeláři mimo obor.
Odpovědět

Zpět na „Letecká a kosmická technika / Aircraft, real space“