AVIA B-534 1/50 HANGARCZAF

Modely soutěžní kategorie LKT

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Odpovědět
Uživatelský avatar
agostini
Příspěvky: 286
Registrován: stř 7.3.2012 15:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

AVIA B-534 1/50 HANGARCZAF

Příspěvek od agostini »

Ahoj kolegové, ne že bych se nudil, ale vzhledem k tomu že model Aero-145 je v podstatě hotový a připravený k tisku, pustil jsem se do stavby avizovaných modelů v měřítku 1/50, kde bych chtěl postupně vytvořit takový průřez výzbrojí ČS letectva od meziválečného období po současnost. Začal jsem naší nejznámější předválečnou stíhačkou a podle mnohých vůbec nejlepší dvojplošník, který kdy byl postaven. Jedná se o Avii B-534 a jedná se o první alfa stavbu takže je tam ještě dost věcí, které se budou upravovat tak prosím berte tento model trochu s rezervou. Mám rozdělané i další modely a předpokládám pokud bude zájem, že vyjdou všechny najednou v 1 sešitu někdy začátkem příštího roku. Sešity budou vydávány tématicky, takže 1. bude předválečné období a bude obsahovat modely AVIA B-534, AVIA B-35, Letov Š-328, AERO A-304.... (vše je zatím otevřeno a ve finále to můžou ještě být jiné modely ale první dva tam budou určitě)
Kdo bude chtít modely vidět naživo, bude mít možnost na Model Hobby v Letňanech
Zatím aspoň pár fotek skoro hotové Avie :-)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
agostini
Příspěvky: 286
Registrován: stř 7.3.2012 15:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AVIA B-534 1/50 HANGARCZAF

Příspěvek od agostini »

spíš to ber tak že to jsou prototypy a ještě u nich proběhnou nějaké drobné úpravy. Konkrétně 328 má mít ten kužel vlastně v barvě dřeva, protože vrtule je z 1 kusu komplet dřevěná a ještě bude malinko upravený motor aby se trochu zaplnilo to prázdné místo :-)
Uživatelský avatar
L 3000
Příspěvky: 88
Registrován: sob 21.1.2012 21:28
Bydliště: Brno

Re: AVIA B-534 1/50 HANGARCZAF

Příspěvek od L 3000 »

Tohle je paráda sleduji to a moc se mi to líbí .
A nešla by ta B-534 v kamo s Curychu ? :-)
Odpovědět

Zpět na „Letecká a kosmická technika / Aircraft, real space“