Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Modely soutěžní kategorie LKT

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Odpovědět
Uživatelský avatar
štefíno
Příspěvky: 902
Registrován: sob 21.1.2012 10:33
Bydliště: Zlín / Brno
Kontaktovat uživatele:

Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Příspěvek od štefíno »

Tak jsem se pustil do tohohle krasavce. Moc reportů ze stavby jsem nenašel, takže jedu tak nějak na vlastní riziko. Nicméně viděl jsem krásně slepený model, tak věřím, že Hal nezklame a stavba bude taková, jak jsme u něj zvyklí. Co ještě napsat. Hodlám model tunit jak jen to půjde, opět se můžete těšit na nýtování a jiné povrchové úpravy. Fotky budu dodávat ve větším časovém rozpětí, jebližší asi za týden :?

Obrázek Obrázek
Stuler
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 26.1.2012 9:51

Re: Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Příspěvek od Stuler »

Tak na toto sa teším, sledujem so zatajeným dychom.
jirikaminek
Příspěvky: 193
Registrován: ned 29.7.2012 6:03
Bydliště: Brno

Re: Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Příspěvek od jirikaminek »

Věřím, že z něj uděláš stejného krasavce, jak z Emila.
Uživatelský avatar
štefíno
Příspěvky: 902
Registrován: sob 21.1.2012 10:33
Bydliště: Zlín / Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Příspěvek od štefíno »

Jak jsem slíbil tak činím. Bohužel, umělé světlo je umělé světlo, takže zatím nafoceno jen tak aby se neřeklo :D Co k tomu dodat. Snažím se o 100%ní autentičnost, takže jsme se dokopal i ke zhotovení spínačů. Taktéž jsem udělal ošoupání podlahy a postupně doplňuju decentní patinu prachem na rozbití jednolitosti.

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
jirikaminek
Příspěvky: 193
Registrován: ned 29.7.2012 6:03
Bydliště: Brno

Re: Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Příspěvek od jirikaminek »

Začíná se to dobře rozjíždět. Moje chuť postavit si letadlo stále roste, když sleduji Tvé výstavní kousky.
Stremhlav
Příspěvky: 49
Registrován: pon 23.1.2012 13:26

Re: Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Příspěvek od Stremhlav »

Hodil by se Tic Tac... ;)
Uživatelský avatar
štefíno
Příspěvky: 902
Registrován: sob 21.1.2012 10:33
Bydliště: Zlín / Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Příspěvek od štefíno »

Chtěl jsem vás toho měřítka uřeštřit ale když jinak nedáte :lol: Jinak tento panel jsem dělal asi 3 dny, takže si udělejte představu, jakým tempem stavba asi bude dál pokračovat. Kor když, ...však uvidíte ;) :D

Obrázek
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Příspěvek od JoskaM »

Kor když bude zase Tornádo zavrtané do země?
jsi hrozný hračička víš to?
Stuler
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 26.1.2012 9:51

Re: Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Příspěvek od Stuler »

Podla tych fotiek to vyzera, ze to bude masakralny model :-) tesim sa na pokracovanie.
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Příspěvek od old_Mr_Grim »

tady už ten model degradujou jen ty ofsetový puntíky
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Příspěvek od bernie »

Těmto modelům fandím, zvláště v pokračování preciznosti úprav i na plášti letounu.

Vymazlených letadýlek zevnitř s netknutou paneláží a bez nýtování je tu mraky :roll:
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Příspěvek od Vojta Č. »

Je nýtování u moderního letadla tak měřítkově závažný, že to stojí za zdůrazňování? Jenom se ptám, nepřijde mi, že by se tryskáče ježily nýtama, ale obrázky Tornáda jsem si nehledal...
Uživatelský avatar
Alfik
Příspěvky: 277
Registrován: sob 21.1.2012 17:44
Bydliště: Velká Hraštice

Re: Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Příspěvek od Alfik »

Moje chuť na takové letadlo taky roste,i když po zkušenostech s Andulou mě to trochu sráží.Ani s laserovými žebry se to moc nelepší.Ale třeba je Hal lepší.
Tyhle žebra jsou laserovány či nikoliv?
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Příspěvek od bernie »

Vojta Č. píše:Je nýtování u moderního letadla tak měřítkově závažný, že to stojí za zdůrazňování? Jenom se ptám, nepřijde mi, že by se tryskáče ježily nýtama, ale obrázky Tornáda jsem si nehledal...
Pardon, měl jsem na mysli představitele LKT obecně - ultrahustokrutorealisticky zpracovaný intík a krabičkově postavený zbytek éra. Ať už jsou hnané vrtulí nebo tryskou ;) Těch tu máme dost a působí to nevyváženě :roll:

I když tenhle maník a "Uhu-man" to táhnou správným směrem 8-) Tak se budu těšit a beru židli s větší nosností v první řadě.
Uživatelský avatar
štefíno
Příspěvky: 902
Registrován: sob 21.1.2012 10:33
Bydliště: Zlín / Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tornado GR.1 / Halinski / 1:33

Příspěvek od štefíno »

Fíha, se to tu nějak rozjelo :D Mo bych nafotit nové fotky kokpitu :) Už chybí jen vymazlit detaily a udělat sedačky. Každopádně odpovím na otázky. Co se týče úprav, ty budou a bude jich hodně. Hlavně v tom exteriéru. Paneláž je samozřejmostí, viz Mezek, kde jsem zjistil že to modelu hodně přidá. Co se týče nýtů, ty jsou ale jsou to spíše jen takové tečky, respektive vpichy. Co se žeber týče, nevím jestli se dělá laser, já zde mám home made žebra aneb podlepit a vyřezat.
Jinak už mám rozkreslený ve 3D jak radar, tak novou špičku. Jediné co se mi hnusí na modelech tryskáčů jsou ty hnusně hranaté špice. Ikdyž tady to není tak hrozné, budu dělat novou. Mám to zde o to jednoduší, že je černá a nebudu muset hledat speciální odstíny.
Odpovědět

Zpět na „Letecká a kosmická technika / Aircraft, real space“