MAROOKA / MODELIK / 1:25 / HOTOVO

Modely soutěžní kategorie PT

Moderátor: jenda.e

Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2563
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: MAROOKA / MODELIK / 1:25

Příspěvek od kaktusak »

Další pecka ! Tato sestava , kterou jsem slepil má být sestava , která je na obrázku . Dalo by se nazvat najdi 5 rozdílů . V této chvíli jsem to opravdu chtěl rozdupat . Ani nevím proč jsem to neudělal . Jsou to laserový díly , ale v sešitu jsou úplně stejné . Po prozkoumání to vypadá , že to půjde nějak upravit . Zatím jedu dál .

Obrázek
míša kulička
Příspěvky: 264
Registrován: pát 20.1.2012 22:45

Re: MAROOKA / MODELIK / 1:25

Příspěvek od míša kulička »

Tak než abys to vyhodil, tak bych to klidně za tebe dojel. Ale rozhodni se sám.....
Uživatelský avatar
mahdy
Příspěvky: 677
Registrován: sob 21.1.2012 11:01
Bydliště: Kyjov

Re: MAROOKA / MODELIK / 1:25

Příspěvek od mahdy »

No jóóó, to jsou ty lasery pro lenochy :lol: Ve finále ti to zabere víc času, než díly z vystřihovánky... vím, proč je nepoužívám ;)
Zatni zuby a val dál ...
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2563
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: MAROOKA / MODELIK / 1:25

Příspěvek od kaktusak »

Mahdy : Ale ve vystřihovánce je to úplně stejně špatně jako v laseru . Takže žádné ulehčení .

Míša Kulička : Dane nejsem si jistý , že bude ještě co dojíždět . Pokud se naštvu tak bude tak na 5 minut topení .
míša kulička
Příspěvky: 264
Registrován: pát 20.1.2012 22:45

Re: MAROOKA / MODELIK / 1:25

Příspěvek od míša kulička »

Já bych řekl že ten díl který řešíš (80) máš asi vzhůru nohama, ale to se řídím jenom podle těchto fotek (7 fotka) https://www.super-hobby.cz/products/MOR ... lery_start" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2563
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: MAROOKA / MODELIK / 1:25

Příspěvek od kaktusak »

Dane nemám to obráceně . Ten výřez má být na obou stranách , Vepředu je to prostor pro chladič a vzadu je to prostor pro motor . Ten jeden kousek tam chybí . Uvidím co bude dál , ale už ted je zjevné , že pérovky a model jsou odlišné . Netvrdím že ve všem , ale jsou tam hodně velké chyby . Na fotce je vidět i spodek sestavy . Co mě ale zaráží víc tak na těch náhledech co jsi hodil na DF jsou 4 stránky s pásama a já měl ve vystřihovánce jen dvě . To nechápu .

Obrázek
míša kulička
Příspěvky: 264
Registrován: pát 20.1.2012 22:45

Re: MAROOKA / MODELIK / 1:25

Příspěvek od míša kulička »

Tak tady vidím asi jednoduchou nápravu, kousek obdélníku uřízneš z laseru co bylo bokem žeber, a díl 85 v těch místech podlepíš, rovinu bude držet ta krabička 86.
Jinak ať se daří
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2563
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: MAROOKA / MODELIK / 1:25

Příspěvek od kaktusak »

Takhle oprava není až tak složitá , ale jde o to , že se musí neustále studovat co kde a kam přijde a jestli je v pořádku díl ve šmikaldě a nebo návodné kresby . Tady není v pořádku ani jedno .
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2563
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: MAROOKA / MODELIK / 1:25

Příspěvek od kaktusak »

Tak pánové FINÁLE je tady . Pokusil jsem se přilepit na kostru další dva díly z níž ani jeden neseděl . Pak jsem si v klidu řekl proč se mám vlastně trápit . A je vymalováno . Tímto končím tuto stavbu . Případným budoucím stavitelům přeji hlavně pevné nervy . Já si jdu zatopit .

Obrázek
míša kulička
Příspěvky: 264
Registrován: pát 20.1.2012 22:45

Re: MAROOKA / MODELIK / 1:25 / HOTOVO

Příspěvek od míša kulička »

Taková škoda promrhaného času .....
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2563
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: MAROOKA / MODELIK / 1:25 / HOTOVO

Příspěvek od kaktusak »

Dane já modelaření beru jako zábavu a relax. Je mi pak skoro jedno co se se slepeným modelem stane . Tento model mi opravdu relax ani pohodu nepřinášel .
Uživatelský avatar
zkooter
Příspěvky: 483
Registrován: pon 24.6.2013 20:30
Bydliště: Břeclav

Re: MAROOKA / MODELIK / 1:25 / HOTOVO

Příspěvek od zkooter »

Zbyňku, klobouk dolů, žes to dotáhl až sem, asi bych s tím praštil daleko dřív. Jsem stejného názoru, a to, že stavba má bavit a ne se u ní trapit. Škoda tesil jsem se na pokračování, ale výsledek byl jasný ;) Teď si zkus odpočinout u něčeho méně chybového, co třeba nějaký model od Model-Komu :D Ale vážně, na žádné takové chyby jsem nenarazil a vše sedí naprosto v pohodě :)
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2563
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: MAROOKA / MODELIK / 1:25 / HOTOVO

Příspěvek od kaktusak »

zkooter píše:co třeba nějaký model od Model-Komu :)
Jirko ani nevíš jak moc si blízko od pravdy . Neříkám že ho budu lepit hned , ale mám políčeno na tu ruskou novinku od Model-komu .
Uživatelský avatar
mahdy
Příspěvky: 677
Registrován: sob 21.1.2012 11:01
Bydliště: Kyjov

Re: MAROOKA / MODELIK / 1:25 / HOTOVO

Příspěvek od mahdy »

Ty bys mohl dělat polákům betatestera :lol:
A nebude toto Obrázek na rozdupání trochu drahé :shock: ;)
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2386
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: MAROOKA / MODELIK / 1:25 / HOTOVO

Příspěvek od Brzdič »

Zbyňo, rozhodně tvůj nejlepší výtvor. :twisted: :lol: :twisted:

No škoda, docela jsem se na ten výsledný model těšil. :) Tak snad to výjde příště.
Odpovědět

Zpět na „Pásová technika / Tracked vehicles, tanks“