Leopard 1A4 / ABC / 1:32

Modely soutěžní kategorie PT

Moderátor: jenda.e

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stalker
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 2.10.2014 19:49

Leopard 1A4 / ABC / 1:32

Příspěvek od Stalker »

Zdravim, volam sa Martin, som tu novy a ako prvy prispevok na tomto fore, ktory by som rad pridal, je Nemecky tank Leopard 1A4 zo stareho ABC-ecka. Model je takmer hotovy, uz len par detailov na vezi a moze sa pridat ku dalsim tankom.
Rad by som sa este opytal ako to tu funguje, co sa tyka dokonccenych modelov, ci sa mozu pridavat temy uz s hotovymi modelmi, alebo musi to byt rozostavany projekt? Vopred vdaka za odpoved.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
rybak
Příspěvky: 1055
Registrován: pát 20.1.2012 21:57

Re: Leopard 1A4 ABC 1:32

Příspěvek od rybak »

Paráda, jen lep dál. Já přesně takhle taky začínal. Abrams, Challanger, Leopard, T-34, to musí být :-) Dokonce jsem měl i podobně tu síť na laufu.

V kategorii modelů by měly být prezentovány pouze stavby.
Pro vytvoření galerie jdi sem: viewforum.php?f=29" onclick="window.open(this.href);return false;
Mimochodem, kolik ti je roků?
Uživatelský avatar
Stalker
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 2.10.2014 19:49

Re: Leopard 1A4 ABC 1:32

Příspěvek od Stalker »

rybak píše:Paráda, jen lep dál. Já přesně takhle taky začínal. Abrams, Challanger, Leopard, T-34, to musí být :-) Dokonce jsem měl i podobně tu síť na laufu.

V kategorii modelů by měly být prezentovány pouze stavby.
Pro vytvoření galerie jdi sem: viewforum.php?f=29" onclick="window.open(this.href);return false;
Mimochodem, kolik ti je roků?
Tak ako hovoris... :d Este ma caka Merkava, Bradley M2, Stuart M5 a kopec dalsich... Bude ztoho celkom pekna divizia si myslim... :d

Vdaka za info, presne to som potreboval vediet... a mam 19, lepim asi od 13tich uz.

Veza sa pomaly, ale isto blizi k finishu...
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Leopard 1A4 ABC 1:32

Příspěvek od Tomáš S. »

Máš to fajn, pěkná sbírka ;) . Jediné co se moc nepodařilo je čelo děla / předek věže - tam se mi to zdá nějaké pokroucené, ale zbytek je už v pohodě.

Jinak pokud fotíš, tak nejlepší je model vzít ven nebo k oknu - pěkně na denní světlo. Dobré je také jednotné kontrastní pozadí fotky vytvořené pomocí bílého či barevného výkresu. Uložiště fotek by bylo ideální také jiné, většina z nás používá "grafika", tedy http://www.papirove-modely.cz" onclick="window.open(this.href);return false; . Vkládání fotek tam a jejich přelinkování sem je sice trochu zdlouhalejší, ale tím, že ukládáš fotky tam, tak také tvoříš databázi postavených modelů ve které pak můžeš snadno hledat to co potřebuješ. Také bych doporučil vkládání menších rozkliknutelných náhledů, kvůli rychlejšímu načítaní (prohlížení DF telefonem a podobně). Tolik k fotkám.

Dále jak píše kolega výše, hotovým modelům můžeš vytvořit galerii. V jednotlivých sekcích můžeš prezentovat stavbu - od náhledu na placatý model až po fotky hotového díla - budu se těšit a držet palce! :)
Uživatelský avatar
Stalker
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 2.10.2014 19:49

Re: Leopard 1A4 ABC 1:32

Příspěvek od Stalker »

Tak a je hotovo...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Markulin
Příspěvky: 1274
Registrován: pon 14.5.2012 18:04
Bydliště: Hodonín

Re: Leopard 1A4 ABC 1:32

Příspěvek od Markulin »

Povedený kousek. Gratulace k dokončení
Odpovědět

Zpět na „Pásová technika / Tracked vehicles, tanks“