Pásový traktor Stalinec S-65 / free model / 1:25

Modely soutěžní kategorie PT

Moderátor: jenda.e

mulda
Příspěvky: 202
Registrován: úte 13.11.2012 3:01
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Pásový traktor Stalinec S-65 / free model / 1:25

Příspěvek od mulda »

Čau. Děkuju za cenou radu :D Každopádně nějak jsem to dopachtil a začal
dělat na motoru, což je o poznání zábavnější práce. Zde foto pásů a částí motoru.
Obrázek

Bohužel jsem narazil na části motoru, se kterými si nevím rady a musím se nějak poprat s jejich výrobou.
Zatím nevím, zda to vyrábět z tlustého drátu nebo tenčího a omotaným cigaretovým papírkem.
Musím probrouzdat fórum, ale jistě na něco přijdu :)
Obrázek

Omlouvám se za horší kvalitu fotek focené mobilem, ale fotky jsou spíš informativní a tak jsem nevytahoval fotoaparát :).
mulda
Příspěvky: 202
Registrován: úte 13.11.2012 3:01
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Pásový traktor Stalinec S-65 / free model / 1:25

Příspěvek od mulda »

Ahoj. Tak po dlouhé době se zas vokážu :). Poslední roky je v mém životě tolika změn, že to snad ani není hezký ale holt tak to prostě je a modýlky museli/jí trochu stranou. Toto je můj první přebarvovaný model a na dlouhou dobu taky poslední, protože si uvědomuji, jak se mi ztrácí pečlivost a trpělivost. Taky tím, že je to freemodel tak prostě nemám takovou snahu. No každopádně jsem si předsevzal dokončení modelu ještě letos. Tak jsem postoupil v lepení a připravil všechny části k nabarvení a patině. Tam mám šílený rezervy (chci všechno hned a rychle) a taky to tak vypadá. Přesto sem šoupnu alespoň dvě fotky motoru, který jsem nabarvil a možná zbytečně napatlal. Jak říkám s časem to je u mě na štíru a tak nemám ani moc chuti a nálady sledovat jak co páni (nejen) plastikáři dělají.

Dost plácání:
Obrázek Obrázek

Už se nemůžu dočkat nějaké čistostavby (během tohohle modelu jsem jich sice pár slepil, ale to jen opravdu pár malých kapliček, abych ukojil svou potřebu :) )

Tak brzy snad zase naviděnou.
Uživatelský avatar
Jene
Příspěvky: 24
Registrován: pát 20.1.2012 21:36
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: Pásový traktor Stalinec S-65 / free model / 1:25

Příspěvek od Jene »

:o :o :o :shock: Fantázia, motor ako živý...
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2378
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Pásový traktor Stalinec S-65 / free model / 1:25

Příspěvek od Brzdič »

Super. :)
Odpovědět

Zpět na „Pásová technika / Tracked vehicles, tanks“