M4A3 Sherman / GPM / 1:25 Hotovo

Modely soutěžní kategorie PT

Moderátor: jenda.e

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 627
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: M4A3 Sherman / GPM / 1:25 Hotovo

Příspěvek od Kuba78 »

Brzdo.. Kdyz se dobyvas do domu, tak oknem leti dovnitr granat a dverma vstupuje granatnik. Pokud si skopcak ktery se chce ukryt v dome a pripadne strilet ven vymlati okno zvenci, tak se pak bude rochnit v tech strepech.. Pokud si nemec ktery obsadi male mestecko a chce se tam branit, tak lezes do baraku tak aby nebylo videt ze tam si.
Tank mas perfektni, klobouk dolu. Aj tu dioramu remeslne zpracovanou vyborne, jen se zamysli nad tim, proc ve vsech tvych trmatech mas dlouhe diskuse nad temito logickymi kiksy.. Ty lidi te nechcou rejpat, ale posunout te dal v tom v cem dle jejich nazoru jeste mas co zlepsovat a to je koncepce a pribeh dioramy. Pak to budes mit perfektni. Ja nemam do toho co kecat pac uz sem dlouho nelepil a tsk jako ty nelepim a asi nikdy nebudu, ale tyhle veci prijdou obcas divne i me.
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2386
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: M4A3 Sherman / GPM / 1:25 Hotovo

Příspěvek od Brzdič »

Kubo ty standardně řešíš naprostý nesmysly. Proč by ten voják házel do baráku granát když ví že tam nikdo není? A jak jsem řek, přístup přes okno je jednoduší než přes zamčený dveře, jestli ti přijde normální na takovýto věci plýtvat munici, tak jo no, brát ti to nebudu. :)
Uživatelský avatar
Bakulda
Příspěvky: 710
Registrován: úte 3.1.2012 20:24
Bydliště: Benešov

Re: M4A3 Sherman / GPM / 1:25 Hotovo

Příspěvek od Bakulda »

Brzdo gratuluji, slepeno je to fantasticky, logiku a připomínky k diorámě neřeším, pro mě jsou prioritou jiné oblasti modelu.
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: M4A3 Sherman / GPM / 1:25 Hotovo

Příspěvek od Tomáš S. »

Gratuluju, máš to fakt epesní - poklona až na zem ;) .

Jediné co bych, z výše uvedených výtek, ještě jednou "omlel" je to okno, prostě mi přijde divné, že je vytlučené dovnitř... Asi by to chtělo jednou vymyslet děj a aj ho sem napsat, protože odhalovat ho až někdo na něco ukáže mi nepřijde moc šťastné řešení. Myslím, že kdyby tomu tak bylo, předešlo by se mnohým dohadům a hned by v tom měl každý o něco víc jasno.
Myslím, že by ubylo výtek jako: "...přijde mi nelogické, že..." a odpovědí na to "...šak oni mohli/chtěli/byli...", , protože když k tomu ze začátku nic nenapíšeš tak v tom každý vidíme něco jiného. ;)

Vždyť, přece děj nemusí být nijak echt originální nebo zábavný či akční (i když zrovna tady by se o to mohl "postarat" panzershreck) 8-) . Inu, nemůžu si pomoct, ale mě tu ten děj prostě chybí...

Každopádně odvedl jsi parádní kus práce :!:
Naposledy upravil(a) Tomáš S. dne stř 31.7.2013 7:58, celkem upraveno 1 x.
jirikaminek
Příspěvky: 193
Registrován: ned 29.7.2012 6:03
Bydliště: Brno

Re: M4A3 Sherman / GPM / 1:25 Hotovo

Příspěvek od jirikaminek »

Ahoj
Tak toto je fakt SUPER dioráma!
To okno neřeš, taky se tam němci mohli ukrýt na poslední chvíli před přijíždějícími tanky. Nejjednodušší cesta přes okno dovnitř.
Fakt dost dobrý
Uživatelský avatar
rybak
Příspěvky: 1055
Registrován: pát 20.1.2012 21:57

Re: M4A3 Sherman / GPM / 1:25 Hotovo

Příspěvek od rybak »

Hoši ve válce logiku nehledejte - žádná tam není.
To Brzdič - naprosto parádní model.
mulda
Příspěvky: 203
Registrován: úte 13.11.2012 3:01
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: M4A3 Sherman / GPM / 1:25 Hotovo

Příspěvek od mulda »

Přesně... Zachraňte vojína Ryana je taky nesmysl a jaká je to podívaná :)
Uživatelský avatar
ofeckin
Příspěvky: 79
Registrován: stř 25.1.2012 9:54
Bydliště: Brno

Re: M4A3 Sherman / GPM / 1:25 Hotovo

Příspěvek od ofeckin »

Gratuluji k dokončení, po oživení se ztrácí nelogičnosti v baráku, který je jinak řemeslně velmi slušný i co se týká patiny apod.
Tank je bomba. Ač osobně asi nikdy modely přebarvovat nebudu, v tvém podání mi to vůbec nepřijde jako útěk od papířiny - spíše posun někam jinam.
Nechci být rýpal, jen to shazují ty drobnosti, kterých si mnohý nevšimne, ale odborníka dráždí. Mnohé už bylo psáno výše. Model i dioráma se mi ale jako celek opravdu moc líbí ;)
Uživatelský avatar
mirabab
Příspěvky: 18
Registrován: stř 18.2.2015 8:07
Bydliště: Mostkovice

Re: M4A3 Sherman / GPM / 1:25 Hotovo

Příspěvek od mirabab »

opravdu veliká nádhera. Tvůrci filmu Fury by se od tebe mohli inspirovat :-)
Odpovědět

Zpět na „Pásová technika / Tracked vehicles, tanks“