T-90 / Fly Model / 1:25

Modely soutěžní kategorie PT

Moderátor: jenda.e

Odpovědět
Kárl
Příspěvky: 146
Registrován: úte 24.1.2012 18:40
Bydliště: Třebenice

T-90 / Fly Model / 1:25

Příspěvek od Kárl »

Ahoj,
pořídil jsem si T-90A od Fly Model, protože jsem viděl betu, nebo co to bylo, hned mne model zaujal.
Má to dokonce nějakej ten interier, takže plus :) Když jsem si takhle listoval, zjistil jsem, že se zřejmě všechno podlepuje :roll: Tloušťka papíru vystřihovánky je 0.22 mm.
Nezbyvá nic jiného než to zkusit... :) Náhled na originál tedy a tabulka k podlepování...
Obrázek Obrázek
Stavím z kopie, budu to barvit a taky nevim jak to bude s tím podlepem. Možná jsem to jen špatně pochopil, no uvidíme.
Standardně začínám kanonem, a zase jsem ho neumotal kdovíjak. :cry: Himl nevím jak na to, když se to zužuje :)
Celobarevná hlaven je smotaná ze šmikny a bílá už je rolovaný kanclák na kulatinu, konus se holt konat nebude.
Obrázek Obrázek
Zatím ahoj
Kárl
Příspěvky: 146
Registrován: úte 24.1.2012 18:40
Bydliště: Třebenice

Re: T-90 / Fly Model / 1:25

Příspěvek od Kárl »

Ahoj,
zapomněl jsem poznamenat, že jsem model zvětšil na 102% protože oproti modelu T-72 od angrafu má tento kratší korbu o jeden centimetr, tak až jednou budou stát vedle sebe,
ať to nevypadá blbě. Tisknul jsem na 200g papír a tloušťka papíru je 0.21 mm takže dost podobný vystříhovánce.
Zatím to pasuje hezky do sebe. Při motání kanonu, jsem si jen hlídal průměr, aby mi šla hlaveň zastrčit do mechanizmu zvedání. Ten je zpracován celkem na těsno, takže i drží hlaveň
v různých polohách a nebude padat.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Zatím nic nepodlepuju a myslím, že to jde i bez toho, jen když to chci víc plastičtější, tak si to podlípnu tak jak se mi to líbí ;)
Uvidíme co bude dál.
Závěr kanonu, nebo jak se tomu říká, je hýbací...
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Ta žlutá kostka je dost členitá, ale krásně si to všechno sedlo. Otvor pro náboj, je trochu šiška, vůbec mi to nevadí :) Dokonce si myslím, že to tak má být :lol:
Zatím tedy takhle.
Obrázek
Pic
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2391
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: T-90 / Fly Model / 1:25

Příspěvek od Brzdič »

Pěkná předloha, jsem zvědav na výsledek. ;)
Kárl
Příspěvky: 146
Registrován: úte 24.1.2012 18:40
Bydliště: Třebenice

Re: T-90 / Fly Model / 1:25

Příspěvek od Kárl »

Ahoj,
spíchnul jsem základ věže, ani tady jsem se nedržel návodu v podlepování, jediný podlep bude na dně věže...
Zatím to nevypadá, že by se to chtělo kroutit, a stále to na sebe pasuje ;)
Obrázek Obrázek Obrázek
Zatím čus
Kárl
Příspěvky: 146
Registrován: úte 24.1.2012 18:40
Bydliště: Třebenice

Re: T-90 / Fly Model / 1:25

Příspěvek od Kárl »

Ahoj,
tak zase něco málo...
Obrázek Obrázek Obrázek
Kulas a Štora...
Obrázek Obrázek
Štora mi dala pořádně zabrat, ještě mně čeká jedna... ;)
Zatím
Odpovědět

Zpět na „Pásová technika / Tracked vehicles, tanks“