Právě je ned 12.7.2020 15:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sd.Kfz.173 Jagdpanther / GPM / 1:25
PříspěvekNapsal: pát 26.6.2020 6:45 

Děkuji za pochvalu. Uzavření prostoru posádky mě moc netrápí. Beru to tak, že vím, že v interiéru je vše co jsem chtěl a to mi stačí. Navíc od začátku mám v plánu mít korbu trochu více otevřenou než jen průlezy a do interiéru tak bude vidět vcelku dobře. Ale to bych předbíhal.

Předmět příspěvku: Re: Sd.Kfz.173 Jagdpanther / GPM / 1:25
PříspěvekNapsal: ned 5.7.2020 17:04 

I přes trochu nabitější týden se mi povedlo dokončit vybavení vany. Doplnil jsem pedály řidiče, sklopnou sedačku, lože kanonu, podpěru kanonu, táhlo traverzy a pouzdro na motorové přepážce. Tím bych měl práce na vaně uzavřené. Je tedy čas přesunout práce na vybavení prostoru nad koly. Začnu levou stranou, protože je jednodušší. A také proto, že jsem se pořád úplně nerozhodl, jakou variantu obrněnce budu stavět. Jestli běžnou nebo velitele čety. Od toho se totiž odvíjí rozmístění a zapojení sestavy radiostanic na pravé straně. Určitě vím, že verze velitele roty nebo praporu to nebudou. I když bych na to měl díky dvěma výtiskům dostatek radiostanic, byl by interiér moc nahuštěný a to nechci.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina