ČTZ T-130 / RW / 1:32 Hotovo

Modely soutěžní kategorie PT

Moderátor: jenda.e

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vojta S
Příspěvky: 620
Registrován: sob 21.1.2012 22:43
Bydliště: Jablonné nad Orlicí

Re: ČTZ T-130 / RW / 1:32 Hotovo

Příspěvek od Vojta S »

To je pecka,velká gratulace!
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ČTZ T-130 / RW / 1:32 Hotovo

Příspěvek od Standa F. »

S tím zvěřincem sice balancuješ na hraně takového germánského reklamního kýče a cirkusu ;) , ale vyvažuješ to perfektním zvládnutím technologií a mimořádným modelářským umem - prostě pastva pro oči - paráda! 8-)
Uživatelský avatar
VašekS
Příspěvky: 985
Registrován: úte 9.10.2012 19:22
Bydliště: Písek

Re: ČTZ T-130 / RW / 1:32 Hotovo

Příspěvek od VašekS »

Co dodat? Velká paráda.
Kdybys to nafotil v plenéru pod šikovným úhlem, mohl bys to klidně vydávat za fotku skutečného stroje. ;)
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: ČTZ T-130 / RW / 1:32 Hotovo

Příspěvek od Lukáš »

Co do druhové rozmanitosti zvířectva a bylin to mohlo být střídmější, na mne to působí až uměle naaranžované. Ale proti gustu..
Buldozer pochopitelně parádní, mnohonásobně převyšuješ nás papírácké prosťáčky. Opravdu velmi povedené.
Uživatelský avatar
zkooter
Příspěvky: 483
Registrován: pon 24.6.2013 20:30
Bydliště: Břeclav

Re: ČTZ T-130 / RW / 1:32 Hotovo

Příspěvek od zkooter »

Sice opožděně, ale přece se připojuji s gratulací k dokončení. Taky už jsem si mohl model prohlédnout ve skutečnosti a mě se to líbí moooc i se všema těma živýma neživýma potvorama a jiným čurbesem :D
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2378
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: ČTZ T-130 / RW / 1:32 Hotovo

Příspěvek od Brzdič »

Ahoj

Díky kluci.
Standa F. píše:S tím zvěřincem sice balancuješ na hraně takového germánského reklamního kýče a cirkusu ;)
Ale zvládl jsem to vybalancovat a to je hlavní. :lol:
Lukáš píše:Co do druhové rozmanitosti zvířectva a bylin to mohlo být střídmější, na mne to působí až uměle naaranžované. Ale proti gustu...
Souhlas Lukáši, ale na mou obranu. Pracoval jsem s tím co se u nás dalo sehnat a jako že je to dost mizérie. :) To zvířectvo byla podle všeho jediná sada v Česku. :D
No a pokud jde o ty traviny, to je taky dost žalostné. Přesto že tu na to je odbyt, téměř se to sem nevozí. :roll: Ve světě je to úplně o něčem jiném.
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: ČTZ T-130 / RW / 1:32 Hotovo

Příspěvek od Aki »

Parádní, dokonalý, tleskám ve stoje!
Rozmanitost porostu na mě nepůsobí vůbec rušivě, z vlastní zkušenosti vím, že když se člověk vykašle na kus zahrady, vypadá to tam za chvíli podobně :)
A ohledně zvířátek... Když už tam musej bejt, tak bych asi ubral toho psa... A přidal jeden, dva slepičáky… :D
Uživatelský avatar
Kovář
Příspěvky: 481
Registrován: sob 21.1.2012 8:08
Bydliště: Zlín

Re: ČTZ T-130 / RW / 1:32 Hotovo

Příspěvek od Kovář »

Dobrá práce Ondro, celek výborný, buldozer super. Přijde mě zajímavé, že vlastně stojí zády k pozorovateli .... Každopádně palec nahoru.
Odpovědět

Zpět na „Pásová technika / Tracked vehicles, tanks“