Tatra 111 Benzina

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Kavalera
Příspěvky: 3
Registrován: úte 12.12.2017 18:12

Tatra 111 Benzina

Příspěvek od Kavalera »

Dobrý den. Jsem na tomto fóru nový a žasnu nad fotkami modelů, které jsou zde k vidění. Papírovým modelům se věnuji de facto od mala, s několikaletými přestávkami. Papírové modelářství se od mých mladých let změnilo k nepoznání. Detailnost dnešních modelů je neuvěřitelná. Stavěl jsem modely převážně architektury, ale dnes se mi líbí modely vozů z mého mládí a modely vozů ještě starších. Rozhodl jsem se s Vámi podělit o mou představu patlání papírového modelu Tatry 111 C Benzina od vydavatele PK Graphica. Fotky originálu a začátku stavby pošlu zítra, až zjistím jak to provést. Ahoj
Ahoj všem. Posílám foto originálu a začátku stavby.http://www.papirove-modely.cz/velkynahl ... led/325623" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Tatra 111 Benzina

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Ahoj a vítej.
Prosím, zkus opravit link na tvůj model. Současný pouze odkazuje na stránku galerie.
Kavalera
Příspěvky: 3
Registrován: úte 12.12.2017 18:12

Re: Tatra 111 Benzina

Příspěvek od Kavalera »

Ahoj pokusím se to opravit. Doložení vlastnictví originálu, do kterého jsem již střihl. Netušil jsem, jaké pohnutí mysli (spíš AMOK) mě donutí dát fotky pokusů o lepení modelů do tohoto fóra.Obrázek Začal jsem podvozkem. Obrázek
Obrázek Pokračuji lepením kol. Obrázek Na výztuhy pneumatik jsem použil karton Eska-board DUO White , který jde bohužel patinovat pouze lihovými fixami (tempery ani vodovky moc nekryjí), takže chytit starorůžovou barvu modelu je celkem peklo. Snad to nějak půjde. Ahoj
Odpovědět

Zpět na „Hasiči a vozidla veřejných (komunálních) služeb“