Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prostějovský papír 2010 (8. - 9. 10. 2010)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
velda

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 22:27 ne    Předmět: Citovat

Clapi nezlobte se ale nebudu se tady hadat o 15min. Čas konce akce a začátku vyhlašování jsou dvě rozdílné položky. Každý organizátor toto zná. A jestliže se mi sejde více žádostí na to, aby když se začalo dříve s vyhlašováním, jestli si i dříve soutěžící můžou sbalit modely - právě kvůli těm odjezdům a pod., nemám s tím problém.. Ovšem pár jedinců z toho toho pověstného vola musí udělat... a snížit tak velice intenzivní a náročnou práci s celou akcí... myslím pořekadlo ?nedělej z komára vola? Osobně vítám všechny normální a smyslu plné dotazy, nápady, i výtky. Ovšem na neopodstatněné ješitnosti, opravdu už nemám náladu Howg. Velda.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Col.P

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 22:45 ne    Předmět: Citovat

Nechtěl jsem tu rozpoutat takove peklo zkrs čas, jen jsem se ptal proč to tak bylo a odpověď jsem dostal. A za neopodstatněnou ješitnost to nepokládám.

Edit: Příspěvek zmizel po té co jsem jej podruhé editoval a už se neukázal.
Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
velda

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 22:52 ne    Předmět: Citovat

Takže nakonec mě napadla taková věc... Poslední snímek pořízený při předávání poháru panem místostarostou byl nafocen 14hod18min - údaje na digi fotoaparátu!! pak následovalo asi deseti minutové ukončení celé akce. Což tedy znamená ukončení cca 30minut dopředu oproti avízovaným 15hod.. Kde máte hodinu a půl na to jsem dosud nepřišel. Tím tahle debata pro mě končí. Velda.

Naposledy upravil velda dne 10.10.2010 22:56 ne, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
velda

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 22:53 ne    Předmět: Citovat

To ColP.. Tvoji ješitnost jsem neměl na mysli.. Wink
Col.P

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 22:58 ne    Předmět: Citovat

To velda: ja se omlouvám ale takovej rozruch jsem v plánu neměl, zajímalo mě to. A že je to ovlivňováno mistostarostou a ostatnímy soutětěžícímy jsem nevěděl.
Přiznám se že jsem to v propozicích přehlídl. To je opravdu moje blbost.

Aspoň ponaučení pro příště přijet o hodně dřív ať je čas si to dotatečně prohlídnout Wink
Zdeněk
Anonymní

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 23:02 ne    Předmět: Citovat

Jirko vybodni se na to....

Nemá to cenu, je tu spousta ješitných a namyšlených lidí, co by nejraději, aby se akce a nejen akce dělaly jak si oni diktují...
Radši už přemýšlej nad dalším ročníkem a neztrácej čas a energii odepisováním takovým lidem...
Nemá to cenu, já s tím také donedávna bojoval, než mě to přestalo bavit, pač se to vždy obrátí proti Tobě...
Tvé akce jsou jedny z nejlepších v této branži. Řada jiných pořadatelů to nedokáže jako ty.

Mě osobně se akce líbila a to že se něco posunulo kupředu mi nějak nevadilo...
těším se za rok...

Z.K.
Tomys
Moderátor

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 23:37 ne    Předmět: Citovat

Zdeňku, Zdeňku. Col.P, jak sám napsal nenavštívil moc akcí. Tudíž moc lidí osobně nezná a tím spíš nemá možnost se dozvědět, že ukončení je dřív. Jak je vidět není jedinej kdo si myslí že to nebylo fér. Tak si nech řeči o namyšlenejch ješitech. Nebo si to někteří vezmou osobně a bude zase zle.

Pokud se někdy vyhlašovali výsledky dříve, zažil sem to jen u Spidy na Kalichu. jenže to nás tam bylo 10 a dohodli sme se na tom všichni. A zítra tu chi vidět jen fotky

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
velda

PříspěvekZaslal: 11.10.2010 10:19 po    Předmět: Citovat

Psal jsem sice, že už s debatou končím, ale ještě budu reagovat na předcházející příspěvek. Tady přece nešlo o to, že by to nechtěli soutěžící - 100% z přítomných uvítalo dřívější konec. Jde tady o to , že prostě nejde, aby si člověk, který chce podobnou akci navštívit, tuto návštěvu nechal až na posledních pár minut, nebo dokonce na 15hod, když do 15ti je akce přístůpná.. kde žijete? Naznačujete kolik akcí jste prošli, jak jste zkušení.. a tohoto jste si nevšimli, že každý rok se najde někdo kdo dojde pozdě, kdo akci nestihne a pod.? I kdybychom končili v 15hod. tak byli lidé co si pro ceny přišli až hodně po tomto času. A jiní co přišli na poslední chvíli, nebo si mysleli, že je akce do 17hod, nebo dokonce v jiný den i když všude bylo psáno to a to. A je to jen proto, že si myslí svoje, nebo nečtou... Většinou mívají akce skluz i 30 a více min, a za to se na na organizátory dívaji špatně soutěžící, kteří jsou v těchto případech hooooodně netrpěliví a když se to stane naopak, tak holt jsem nefér i když je to vůči několika jedincům, z velkého počtu návštěvníků, kteří si svůj čas na prohlédnutí modelů udělali a mohli si modely v klidu prohlédnout třeba i 50x za sebou. Myslím že Col.P nakonec správně uvedl, že na podobnou akci je potřeba si ten čas udělat, a dojít tak, abych se na modýlky v klidu mohl pokoukat.. Pokud nečtu plakátky, propozice, nestíhám apod. tak holt se stane, že mám smůlu, protože i soutěžící jsou jen lidi a uvítají každou chvilku na o něco dřívější odjezd (nakonec za své soutěžní modely platí startovné..) - proto je celkem běžné, balení modelů v průběhu vyhlašování - někdy stačí i zpoždění těch 10 min aby museli na další spoj čekat hodinu a více (zajímavé je to, že nejvíce spěchají ti, co jsou auty Very Happy). Tak doufám vysvětování už bylo dost. Pokud se nepletu šlo tady původně o odkaz na výsledkovou listinu a pár fotek. Velda.
hopi
Anonymní

PříspěvekZaslal: 11.10.2010 10:34 po    Předmět: Citovat

Koukám na fotky (někde neodpovídá náhled skutečné fotce) a co je to za šílence s těma 150 pidi formulkama? To si někdo prostě zmenšil modely bez dalšího zjednodušování? Klobouk dolů.
velda

PříspěvekZaslal: 11.10.2010 10:52 po    Předmět: Citovat

Díky za upozornění, včera byl server Papermania nějak pomalý pravděpodobně došlo k těmto chybám - vadné jsem nahrál znovu. Co se týká šílence, tak o tom pan TEO prohlásil, že se jedná o ?pacoše? rozuměj pacienta .. jakého ústavu si můžem domyslet - samozřejmě je to s nadsázkou a míněno jen v dobrém slova smyslu a řečeno s velkým obdivem. Osobně před tímto pánem smekám - ano a je to bez zjednodušování včetně patřičných motorů!! Velda. Ps. hoďte někdo link Michalu Kavalierovi Very Happy
Lukáš

PříspěvekZaslal: 11.10.2010 21:40 po    Předmět: Citovat

Koukám s otevřenou pusou na sbírku miniformulek, snad se mi poštěstí je na nějaké další akci vidět naživo.
CSR

PříspěvekZaslal: 11.10.2010 21:49 po    Předmět: Citovat

Nejsi jediný také sem nad tím slintal a též doufám že to někde uvidim naživo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jozkin
Moderátor

PříspěvekZaslal: 13.10.2010 0:52 st    Předmět: Citovat

Dobrovoľne sa priznávam, že som si model zbalil už o 13:35 (išiel mi vlak;ale vyhlasovanie muselo začať až neskôr, lebo som nevidel ani začiatok).

Ale k veci: Chcem poďakovať organizátorom za príjemnú akciu, zoznámil som sa tam s pár modelármi, ktorých som nepoznal, porozprával sa, videl som zaujímavé modely - tá entomologická zbierka formúľ bola famózna (ale chýbali tam špendlíky na pripichnutie Very Happy ) - a dúfam, že sa mi podarí prísť aj budúci rok Wink

... normálne je vlastniť (viac) originál(ov)
Lepím preto, že ma to baví, tak ako ma to baví a to, čo sa mi páči.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: