Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prostějovský papír 2010 (8. - 9. 10. 2010)
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
velda

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 19:29 ne    Předmět: Prostějovský papír 2010 (8. - 9. 10. 2010) Citovat

Výsledkovou listinu, pár řádek k samotné akci a nějaký fota najdete na www.papermania.wgz.cz . Patlu zdar Velda.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
štefíno

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 19:39 ne    Předmět: Citovat

Originál příspěvek Štefína: Najdeme tam kulové.

Štefíno !!! Nebuď prosím sprostej. Příspevěk Veldy jsem upravil tak, aby byl odkaz funkční. Moderátor TEO - Zdeněk. Ano, tento jeho příspěvek mi přišel vůči Veldovi lehce urážlivý.

Velda udělal chybu v odkazu, kdy za něj hned dal tečku, jako konec věty. Tím došlo k znefunkčnění odkazu. Je zde potřeba dát i mezeru mezi odkazem a tečkou. Tak se zachová funkčnost odkazu bezproblémová. To platí i pro ostatní, kteří chtějí v budoucnu dávat do příspěvků určité odkazy. Děkuji za pozornost.
Col.P

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 20:27 ne    Předmět: Citovat

Mě to nedá, ale je normální že se akce má konat do 15:00 a už o půl druhé tam lidi balí a odjíždějí ? Jako pracující člověk jsem letos nestíhal, ale doufal jsem že když je to do 3 odpoledne, tak to tam taky tak bude, a ne že po příjezdu už se neplatí vstupné a oficiálně se začali předávat ceny, a co me naštvalo nejvíc, vetšina lidí už modely v rukách a šup s něma do krabice.Chápu že když už jsou znát výsledky, tak není na co čekat, ale mohli aspoň počkat než proběhne předání cen.

Za mě, loni to bylo daleko lepší Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Knox
Moderátor

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 20:49 ne    Předmět: Citovat

No víš, nevím co na to organizátor i mě to překvapilo že dokonce už o půl druhé se začalo vyhlašovat a ani já jsem nic neystavoval, ale to nemění nic na faktu, že hodně lidí bylo z daleka a příhodné spoje jim jedou pravě v těch brzkých odpoledních hodinách.
To je takové nějaké moje vysvětlení.... prostě proč tam ty lidi držet, když vlastně ani žádné modely dlouho nepřibyly.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
toudi_sk

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 21:01 ne    Předmět: Citovat

Knox napsal:
ale to nemění nic na faktu, že hodně lidí bylo z daleka a příhodné spoje jim jedou pravě v těch brzkých odpoledních hodinách.
To je takové nějaké moje vysvětlení.... prostě proč tam ty lidi držet, když vlastně ani žádné modely dlouho nepřibyly.

neber to v zlom, pretože vysvetlenie to síce je, ale nie je na mieste, ak by bolo napísané,
že súťaž/ predávanie cien je napr. do 12:00, tak to nikoho nepríjemne neprekvapí, že? Wink
Col.P

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 21:06 ne    Předmět: Citovat

Ano pokud by někdo napsal ze vyhlášení je např. ve 13:00 tak budu predpokládat ze jezdit tam pozdeji nemá smysl Rolling Eyes
AD

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 21:13 ne    Předmět: Citovat

Letos jsem se tam bohužel nestihnul stavit, ale to už je takové naše místní specifikum, že většina akcí končí dřív, než je oficiální ukončení.Wink Dvakrát, třikrát si narazíš nos o zavřené dveře a pak už začneš chodit raději na zahájení Confused Smile
Knox
Moderátor

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 21:15 ne    Předmět: Citovat

toudi_sk napsal:

neber to v zlom, pretože vysvetlenie to síce je, ale nie je na mieste, ak by bolo napísané,
že súťaž/ predávanie cien je napr. do 12:00, tak to nikoho nepríjemne neprekvapí, že? Wink

No a nebo tak.... to je taky pravda. O hodinu a půl je opravdu dost brzo, ale já to "chápu".
štefíno

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 21:29 ne    Předmět: Citovat

Very Happy tak pardooon. Nicméně když už dávám nějaký odkaz, tak zkontroluju, zda po vložení příspěvku funguje Rolling Eyes
velda

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 21:34 ne    Předmět: Citovat

Zdravím, za odkaz se omlouvám , tečka se mi neumyslně připletla k odkazu. Co se týká ukončení o něco dříve, tak za to se omlouvat nebudu, Pokusím se jen vysvětlit.. ukončení bylo dost ovlivněno účastí pana místostarosty Prostějova, který je samozřejmě vázán určitým časovým vytížením a už to, že po celou dobu vyhlašování výsledků byl přítomen je co říct. Nic méně ukončení nebylo zas až o tolik dříve, o půl druhé balil pouze jeden soutěžící a ostatní až během vyhlašování , které bylo stanoveno na 14hod, a bylo ve skutečnosti posunuto o 15 min. dopředu!!! To se Vám zdá hodně ..no sorry... Možná bylo o něco rychlejší, vlivem zrušení zbytečných keců a myslím, že to drtivá většina účastníků uvítala, ale to je český a slovenský národ, za dobrotu na žebrotu. Bohužel problémy s idividuální účastí opravdu nejsou moje problémy, akce byla avízována s dostatečným předstihem abyste si čas udělali do těch 13ti hod.. což je optimální na každé akci. . Nemám k tomu víc co dodat.. Organizátoři jsou taky jen lidi a výtky tohoto typu musím jen prostě pouštět jedním uchem tam a druhým ven. Nicméně díky za upozornění příště můžem udělat vyhodnocení v 17hod a posunem dejme tomu o 30min za těch 17h ok? a jsem zvědav jak se k tomu budete stavět - tedy spíše soutěžící a vystavovatelé Velda Very Happy Wink
velda

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 22:12 ne    Předmět: Citovat

Nezlob se, ale všude čas vyhlašování byl avízován na 14Hod!!! stačí?? Nebo ti mám poslat originál propozice, které byly k dispozici na Papermania i mnohde jinde??
Upravuji... vidím že příspěvek, na který jsem teď odpovídal byl odstraněn Velda

Naposledy upravil velda dne 10.10.2010 22:14 ne, celkově upraveno 1 krát.
Tomáš B.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 22:14 ne    Předmět: Citovat

Teď jsem tady četl příspěvek od Col.P. a najednou tady není. Sakra kde to jsme? Psal slušnou otázku a zrovna slušné odpovědi se mu nedostalo. A to vyhlášení začalo o půl - mi to nevadilo, ale bylo to o půl.
Knox
Moderátor

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 22:15 ne    Předmět: Citovat

SORRY ale mě jdou hodinky dobře! Nebylo 14.00 ale 13,30 a pokud vím akce měla být do 15.00. Taky předpokládam, že vyhlášení bude ke konci.
Jak jsem psal, mě to nevadilo. Ne všichni jsou z blízka!
Jinak je docela slušnost organizátorů uvádět věci na pravou míru..... mě by to taky nedošlo že akce se ukončí dřív. Že nebyly kecy je jedině dobře..ale o hodinu a půl????
Navíc tu něko smazal příspěvěk!

Naposledy upravil Knox dne 10.10.2010 22:17 ne, celkově upraveno 1 krát.
velda

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 22:17 ne    Předmět: Citovat

Dobře i kdyby to bylo o půl, ..asi mi tedy šly špatně hodinky, čemuž nevěřím, tak nic to na mé odpovědi nemění. Velda.
Tomáš B.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 10.10.2010 22:20 ne    Předmět: Citovat

Tady je zmizelý příspěvěk.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: