Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Velikonoce na Žluté planetě

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Komiks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Standa F.
Administrátor

PříspěvekZaslal: 6.4.2010 11:04 út    Předmět: Velikonoce na Žluté planetě Citovat

Je známo, že "Zářící", tedy pozemšťané, kteří dostali toto své označení podle úsměvu amerických herců a občasných lysých hlav, na Žlutou planetu v průběhu let zanesli mnoho svých výdobytků, jako např. vepřové v konzervě, Windows Vista Home Edition (na Zemi už to nikdo nechtěl), virus H.I.V. a také rozmarný pohanský svátek, slavení Velikonoc.

Sekta Golden Apollo střeží tajný a unikátní dokument - nálepku z kartónové přepravní krabičky na vajíčka, která se prodává po celé Žluté planetě. A jelikož právě byly Velikonoce, uvolňujeme výjimečně toto tajemství:

Vinětu nebylo snadné získat - coby uvědomělý pionýr jsem pravidelně chodil do sběren starého papíru, ale trochu jinak, než ostatní děti - do sběren jsem barevné kovy, kožky, kosti a starý papír nenosil, ba naopak, starý papír (sem-tam i nějakou tu kost) jsem odnášel - především pak ten vystřihovací a ábíčkovský.
Jednoho dne před 35 lety jsem rovněž zručným, nacvičeným pohybem hmátl do pyramidy starého papíru - a ejhle! Mezi Rudými právy se skvěla i ona viněta ze Žluté planety!

Věděl jsem ihned, že třímám v ruce dokument nedozírné sběratelské hodnoty! Neváhal jsem. Poslal jsem telegram do vejcárny Yellow Planet, s.r.o. v Tomanově a záhy mi poslali děkovný list se sadou reklamních velikonočních fotografií. Nuže, po 35 letech nyní odhalujeme tyto neskutečné výjevy z dalekých světů ...

Na obrázku vidíme známého robota typu LG (Little God), kterak se snaží zmocnit vejce a zpracovat ho pomocí svého instalovaného grafického programu Korel-Šobík. Mluví ovšem svou robotickou řečí - pro neznalé připojme překlad:
Oááh, fajne vajco, tož poď, cypisku, napatlám tě kolorem...

Úúúáá! Přestaň mne lechtat, plechová obludo, nebo ti fak jednu fláknu! Je to aspoň nerezavějící nátěr, když už mne tak kydáš?

Radší sklapni, jajko hlupe, nebo tě sežerou Gron-c-chové!

Úúúh, to je hyc jak cyp!
Tady můžeme odpozorovat, že technologie výroby velikonočních vajíček je na Žluté planetě obrácená oproti Zemi - tepelné zpracování vejce zde provádějí až po nátěru, jelikož používají vypalovací laky. Stejně jako u nás se i tam vejce dají upravit natvrdo nebo nahniličku. Naměkko rovněž, ale potřebujete v kastrolku dosáhnout teploty alespoň 3450°C.

Dohotovené vejce protestuje proti importovanému svátku a snaží se vysílat nouzový signál S.O.E. (Save Our Eggs), který je o dvě tečky kratší než pozemský, a tudíž mnohem efektivnější. Díky tepelnému zpracování se ale vejci neotevřel vrchlík, a tak nemohly být vysunuty antény, které by signál vyslaly a přivolaly záchranu! Třeba Kruana!
I když na rovinu, ať je vejce rádo, Kruan by ho nejspíš prostě rozklepl a zbaštil.

Velikonoce jsou vpravdě úspěšný meziplanetární svátek!

Naposledy upravil Standa F. dne 2.9.2010 17:03 čt, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Roman V.

PříspěvekZaslal: 6.4.2010 11:35 út    Předmět: Citovat

Jakožto zástupce světoznámé firmy Patlal a čmouha to celé na Blaxob, musím varovat před používáním těchto pochybných "véc" kterým zde místní "kápo Standa F." za nemalý mrzký peníz umístil reklamu...
Véca jsou už podle čárového kódu na výtokové trysce prošlá a i překlad robotické řeči je dost zkomolený... Exclamation
Přesný překlad je: Hmmmm, zase jedno véco, které prošlo přes výstupní kontrolu misss Vlčice, zase asi vykecávala po telefonu...musím ho označit aby se někdo neotrávil.
Ano přátelé, je to tak, véca jsou prošlá a takto to dopadne, když je pozřete. Zde je jeden důkaz, který se nám podařilo zachytit na fotografii než postižený zmizel v tunelech pražského metra na trase C.

A to si je postižený udělal pouze na hniličku, nevíme, co by se mohlo stát, kdyby si je uvařil na tvrdo...
Jak sami vidíte, skelný výraz tváře, krvavé oči, vlasy se přestěhovaly na předloktí a navíc ....nadměrná závisost na alkoholu.
Proto Vás žádáme, zde propagovaná "véca" zásadně nekonzumujte a jestli uvidíte i chudáka na fotografii někde v pražských ulicích, podarujte ho pětikorunou, stal se obětí nevyzkoušených experimentů jednoho JZD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Komiks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: