Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Loď President Masaryk betatest / Rawen / 1:300

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rawen

PříspěvekZaslal: 10.1.2010 0:28 ne    Předmět: Loď President Masaryk betatest / Rawen / 1:300 Citovat

Zdravím vás přátelé.

Zkusil jsem trochu experimentovat a udělat jeden opravdu netypický válečný "minibox". Jde o naši jedinou "bitevní" loď která sloužila za první republiky.

Informace o této lodi naleznete zde:
http://cs.wikipedia.org/wiki/President_Masaryk

A nyní k modelu. Původně jsem ho chtěl zařadit mezi námořní modely ale jelikož jde o minibox a to velmi zjednodušený, a také vybavený "diorámkovým" podstavcem, myslím že se hodí spíše sem. Model ještě nemám ozkoušený kvůli nedostatku času, byl bych proto rád kdyby se našel nějaký zájemce který by tu rozjel stavbu. Také budu rád za jakékoliv připomínky ohledně vylepšení modýlku.

Jde o moji první zkušenost s tvorbou námořního modelu, rád bych ještě do budoucna udělal stejně koncipovaný model německé ponorky - tedy jen hladinový, jednoduchý minibox. Poté se snad opět vrátím ke svým tankům.

Naposledy upravil Rawen dne 23.1.2010 12:25 so, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bernie
Administrátor

PříspěvekZaslal: 11.1.2010 7:55 po    Předmět: Citovat

Font na tabulce a obsah popisku k sobě vůbec nejdou Crying or Very sad

Tam bych prosil změnu.

Jágr v azbuce mi nevadí, ale TGM s nádechem švabachu mi teda vadí. Rozhodně lovit ve vodách Jednoduchého funkcionalismu 30. let minulého století. Jinak je to malé, roztomilé a na lecjakém stole to udělá takvý ten oko-lapavý šperk: " Jé, to je pěkný, co to je? "

PříspěvekZaslal: 11.1.2010 12:46 po    Předmět: Citovat

Kym to zacnes tlacit/lepit oprav si tam chlopne na tych malych dieloch su moc velke/dlhe a prilis siroke, nebude sa ti to dat dobre tvarovat ani lepit.
Bud ich vypusti uplne a nech sa to lepi na tupo, alebo si ich zmensi.

Konkretne - 12, 14, 18, 19
tu som si nie uplne isty - 9, 15
tu len vzadu kde sa ti to ohyba - 1
a na tuna tie spodne - 10

a este na 5 a 7 by som pridal znacky kde to ohnut, nie je to tam uplne jednoznacne, resp. by to ulahcilo pracu.

Inak to vypad celkom zlepitelene...
Rawen

PříspěvekZaslal: 18.6.2010 15:14 pá    Předmět: Citovat

Betatest hotov, konečně. Dřív jsem se k tomu stále nemohl dostat.

Upravy určitě budou, jak už psal kolega v chlopních a také bude třeba označit ohyby.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: