Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hlasovací anketa na model formule zo sezóny 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Akú vystrihovačku skonštruovať?
Ferrari F60
28%
 28%  [ 39 ]
McLaren MP4-24
21%
 21%  [ 30 ]
Renault R29
7%
 7%  [ 10 ]
Toyota TF109
3%
 3%  [ 5 ]
BMW F1.09
3%
 3%  [ 5 ]
Red Bull RB5
7%
 7%  [ 11 ]
Williams FW31
2%
 2%  [ 4 ]
Torro Roso
5%
 5%  [ 7 ]
Force India
19%
 19%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 138

Autor Zpráva
11111

PříspěvekZaslal: 1.3.2009 13:38 ne    Předmět: Citovat

Tomys napsal:
Brekeke Jarku, dyž ty vidíš jen porád rudě Very Happy Very Happy

Omyl, tvoříme vozy všech barev, i když poslední model, Lotus je tak trochu červený Laughing Neboj ale časem ti připravíme i McLaren oranžový Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vejmi

PříspěvekZaslal: 1.3.2009 13:43 ne    Předmět: Citovat

Jednoznačně souhlasím s Jarkem,i já bych byl nejraději,kdyby se modelu ujal nějaký vydavatel.Model mi leží v šanonu a nestavím ho proto,že nejsem schopen model vyjet z mojí tiskárny jak ve správné velikosti,tak ve správném odstínu.Nemám rád modely ke stažení a ten model je tak suprově udělaný,že si zaslouží,aby ho někdo vydal.
Kimi

PříspěvekZaslal: 1.3.2009 14:41 ne    Předmět: Citovat

Roberte fandím ti a jsem první zájemce o další tvůj báječný model Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kimi

PříspěvekZaslal: 1.3.2009 14:43 ne    Předmět: Citovat

Vejmi tak si kup pořádnou tiskárnu já mám normální inkoustovku a myslím si že ty modely vypadají dobře,záleží také na výběru papíru.
Robert Blaschke

PříspěvekZaslal: 1.3.2009 16:18 ne    Předmět: Citovat

Viete, čo sa vydania týka, mne by vyhovovalo, keby prišiel niekto a povedal: "JA CHCEM vydať vašu vystrihovačku a viem ako na to a aj to urobím. Aké máte k tomu pripomienky?"

To by bolo podľa mňa normálne. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomas Vyslouzil

PříspěvekZaslal: 1.3.2009 16:21 ne    Předmět: Citovat

to all: Jarka jsem kontaktoval včera večer s námětem na zamyšlení, zda by bylo v silách Forum Teamu pomoci Robertovi Blaschkemu v dotažení modelu do finální podoby případně vydání. Byla to vlastně reakce na přípspěvek, který mi připomenul, že se jedná o free model, na což jsem zcela zapomněl, protože při té záplavě placených formulových modelů mi to prostě ani nenapadne, že bych měl mít model zadarmo Embarassed
Vidím, že se tu rozběhla docela zajímavá debata o tisku atd. Já sám za sebe mohu říci, že než mít doma precizně zpracovaný šedý McLaren zdarma, tak raději zaplatím nějaký ten peníz navíc za stříbrný, pakliže je to možné.
Robert Blaschke

PříspěvekZaslal: 1.3.2009 16:24 ne    Předmět: Citovat

11111 napsal:
... jen ten ostín je odstín auta v tmavé garáži...

Ale veď FW30 aj bolo takmer čierne

kvr

PříspěvekZaslal: 1.3.2009 17:35 ne    Předmět: Citovat

11111 napsal:
Nevím, Mclaren je tvarově hodně shodný s loňským rokem - příliš konzervativní.

No, psal jsem "kdyby", a byl to spíš obecný nápad, co s posledními McLareny, než konkrétně diskuse k letošnímu roku. Trochu odbočení od tématu Embarassed

S tím placeným vs. free nelze než souhlasit, tak snad se někdo najde Smile Co se týče návodné kresby - ta existující je sice trochu nestandardní, ale IMHO taky použitelná...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kid Karola

PříspěvekZaslal: 1.3.2009 18:08 ne    Předmět: Citovat

Souhlas s Tomášem Vysloužilem. Nejsem sice formulkář, ale F1 sleduju, jsem fanda McLarenu a za dobře zpracovanej model McLarenu v stříbrných barvách, bych určitě nějakou tu kačku obětoval. Cosi jsem zaslechl, že na profi tiskárně se zkoušela zlatá a vypadala věrohodně, tak by mohla klapnout i ta stříbrná. No ale to jsem se nějak zasnil, nemyslím, že tu někdo z autorů sedí a čeká, až já projevím svou touhu po stříbrným šípu, aby ho mohl nakreslit a vydat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
11111

PříspěvekZaslal: 1.3.2009 20:40 ne    Předmět: Citovat

citace:
Ale veď FW30 aj bolo takmer čierne

Díval jsem se na fotky FW30 a musím ti Roberte dát za pravdu, ano bylo skoro černé. Potom vůbec nerozumím proč mi barva v tiskárně vyšla světlá. Dej sem prosím ještě jednou link odkud se dá stáhnout. Možná mám špatnou verzi...

A k tomu proč se jasně nevyjadřuji, vezmu jej a do vydání upravím. Nevím jaký model bude nakonec vybrán, nevím zda jej vydavatel bude chtít vydat a nechci narušit vztah mezi Tebou a Edem. Pokud budeš vědět jaký vůz budeš tvořit, pokud Ed nebude chtít na tomto voze s tebou spolupracovat můžu začít jednat, ale ne dříve.
Robert Blaschke

PříspěvekZaslal: 1.3.2009 21:12 ne    Předmět: Citovat

11111 poslal som Ti sz

Link na FW30 je
http://www.norsonic.sk/img/FW30.zip
Ale základná farba sa nemenila (teda myslím, že raz úplne na začiatku, ale potom už nie) teda nemyslím, že máš zlú verziu.
anndriu

PříspěvekZaslal: 1.3.2009 22:14 ne    Předmět: red bull vám dáva krídla..... Citovat

Chcel by som sa aj ja vyjadriť k tejto zaujímavej ankete..a mrzí ma že tak málo hlasov dostáva stáj RED BULL .. ich najnovší monopost je tvarovo zaujímavý a určite by bol spestrením nejednej vitríny. Tak isto by som hlasoval za Renault ale držím sa pravidla raz a dosť. Tieto dve F1 sú dosť odlišné od šablónových modelov z posledných rokov a dúfam že naši autori (SK-CZ) ako podľa mňa najlepší v tomto obore na ne časom dostanú chuť...
mocolak

PříspěvekZaslal: 2.3.2009 11:58 po    Předmět: Citovat

Red Bull je jistě zajímavý, ale jak by se tvarovalo zadní křídlo (uprostřed) si neumím představit. A docela velký oříšek bude u všech monopostů tvarování bočnic, hlavně v zadních částech jsou všelijaká zakřivení a boule. Jsem na to zvědav, držím palce Robertovi, ať už se pustí do čehokoliv, co vyhraje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlcacka

PříspěvekZaslal: 2.3.2009 12:17 po    Předmět: Citovat

No myslím že Robert se už uvedl freewarovým modelem, jako ostatně i jiní autoři a teď už by měl mít za zády dobré vydavatelství (samořejmě myslím PKAA). Proč? No protože by se k modeláři dostal kvalitně vytištěný model a protože (samozřejmě kdyby se Robertovi chtělo) by mohl vzniknout i jiný model z aktuální sezóny než ti typičtí lídři, pokud by byl hmatatelný zájem. Smile Mimochodem, jediná plně obsazená sezóna je stále jen jedna - rok 2000 s modely Petra Špinlera. Cool

A Roberte - budeš zastáncem alternativ - tedy díly pro oba vozy z jedné stáje?
Robert Blaschke

PříspěvekZaslal: 2.3.2009 12:34 po    Předmět: Citovat

Vlcacka napsal:

A Roberte - budeš zastáncem alternativ - tedy díly pro oba vozy z jedné stáje?

Pri FW30 sme to tak s Edom urobili. Ale v podstate je to na Edovi (alebo na niekom inom, kto to vyfarbí), nie na mne. Konštrukcia je tá istá.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

Přejdi na: