Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

RTO / vlastní stavba / 1:30 (?)

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Libor Strejc

PříspěvekZaslal: 28.1.2009 18:37 st    Předmět: RTO / vlastní stavba / 1:30 (?) Citovat

když jsem před časem sháněl podklady k tomuto vozu, dostal jsem pár výkresů podle kterých jsem vytvořil pro tchána toto:

Dostal jsem výkresy od některého z Vás, nechal jsem je zvětšit na A3 a pak jsem stříhal, měřil, lepil, zahazoval, až se mi podařilo toto, na případné dotazy rád odpovím.

Naposledy upravil Libor Strejc dne 28.1.2009 20:44 st, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky_CZ

PříspěvekZaslal: 28.1.2009 18:57 st    Předmět: Citovat

Nevypadá to vůbec špatně Wink Jednoduchý kousek, ale s těmi kulatými tvary jsi se popasoval velice dobře.
Jen ti panáčci by asi z jízdy v busu měli trochu otlačená kolena, jsou moc velcí Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: