Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Praga V3S + ČKD AD-080 / FDS+Bucobox / 1:100 - HOTOVO

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
František

PříspěvekZaslal: 1.1.2009 16:41 čt    Předmět: Praga V3S + ČKD AD-080 / FDS+Bucobox / 1:100 - HOTOVO Citovat

Dostal jsem svolení ukázat nový model s označením BB13, tento model nebude běžne ke stažení, bude to zřejmě model v limitované serii, k ostatním se dostane zřejmě jiná verze AD80.

Pár fotek ze stavby tohoto drobečka:
Základ modelu tvoří osvědčená konstrukce mistra FDS, na kterou příjde nástavba od mistra Bucobox Laughing

Další prací je vytvoření podpěr a začátek celé konstrukce jeřábu

Započata stavba ramene, tady se porjevila mnou špatná volba papíru jen 80g/cm2, musel jsem celé rameno více vyztužit proto je trochu nafouklé

Prakticky skoro hotové AD

A je hotovo Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TATRAklub

PříspěvekZaslal: 3.1.2009 21:22 so    Předmět: Citovat

no tak mne se to velmi paci neni viacej fotiek zo stavby
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: