Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Uss Saratoga (cv-3) / GPM / 1:200
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Lodě / Ships
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martanek41

PříspěvekZaslal: 15.4.2007 9:52 ne    Předmět: Citovat

Moc díky za fotky ... večer se hned pustím do řezání a Hellcata si upravím Smile

Tahle Sara od GPM má ten přední výtah do T. Bude to teda ta přestavěná verze. Zadním asi fakt tahali ven jenom munici. Koukal jsem se do knížek, Japončíci na to dost dojeli u Midway, když měli na palubách sudy s benzínem, torpéda a munici. Je to hodně o "ústa" mít všechny tyhle veselý věci venku.. Surprised

Fotky zatím mastím jenom z mobilu Sad nechtějte se někdy stěhovat, potratilo se mi nějak dost věcí.. Sad Snad to brzy napravím

PříspěvekZaslal: 15.4.2007 10:57 ne    Předmět: Citovat

mno add to strelivo na palube nebo v podpalubi je celkem sumak, bo az na brity nikdo nemel nijak slavne pancerovany paluby, obcas vubec , takze us a ijn letadlovky byly snadno potopitelny bombama, bo jim litaly skrze primo do municaku, ono todle je hlavne zminovany z pacifiku s utokama kamikadze
Dokonceno: Bismarck, Graf Spee, Nagato ,Kitakami, Emden - 1:200
http://www.voodoo-world.cz/battleships
http://www.voodoo-world.cz/ww2car
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martanek41

PříspěvekZaslal: 15.4.2007 11:56 ne    Předmět: Citovat

Z toho, co jsem četl, byla jednou hlavní příčinou potopení čtyř japonských letadlovek u Midway právě to chaotický uložení munice a benzínu na palubě při neustálým přezbrojování letadel. Teda taky ještě absence obranných stíhaček ve vzduchu. Ale stejně bylo překvapivý, jak rychle byly vyřízený.... Confused To panceřování fakt žádná sláva.
Yorktown dostal taky dost zabrat, ale ke dnu šel až po torpédech. Když vybuchla torpéda na palubě Lexingtonu, byl to podle fotky dost masakr ... Surprised
Takový Bismarck byl z jiného těsta .... Smile holt wotan udělal svý... Exclamation

PříspěvekZaslal: 15.4.2007 14:27 ne    Předmět: Citovat

mno ja myslel obecne, ne zrovna midway (tam to byla velka klika pro americany, risk je nekdy zisk, samozrejme tam byly i jiny faktory, us melo dost promakany technicky/zachrany cety, a v prubehu valky se jim podarilo zachranit velkej pocet lodi jen diky jim, kdyz pak clovek vidi fotky nechape ze t ovubec plave ), ........je fakt ze japonum vylitlo do vzduchu dost letadlovek diky vyparum z paliva, ted myslim po zasahu torpedem od ponorky, bo meli inteligentne udelanou ventilaci:)))

tak u letadlovek je problem ze proste pancerovani by bylo na ukor rychlosti k jejich velikosti, takze proste nahoda a modlit se, a hlavne dostatek aa
Dokonceno: Bismarck, Graf Spee, Nagato ,Kitakami, Emden - 1:200
http://www.voodoo-world.cz/battleships
http://www.voodoo-world.cz/ww2car
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martanek41

PříspěvekZaslal: 16.4.2007 19:21 po    Předmět: Citovat

Tak jsem zkusil lepší foták. No, ale koukám, že to můžu dělat ještě větší. U těch čtyřčat mi teda moc nevyšla ta imitace kovového ovinutí, ale lepím prvního poláka .... Embarassed tak snad se polepším.
Taky moc neumím fotit detaily.... Confused holt se musím ještě mooooc učit .... Idea
Moderátor

PříspěvekZaslal: 17.4.2007 14:02 út    Předmět: Citovat

Nato jak to je prťaví tak to máš super, já byh to určitě podělal.
Jak je to velký když se to postaví?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vojta Č.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 17.4.2007 14:32 út    Předmět: Citovat

Podle prvního postu tady je to 137/30/20, počítám že v centimetrech délka/výška/šířka. Dobrej kus nábytku. Z těch fotek kostry se to dá tak trochu tušit... O to úžasnější mi přijdou ty dělíčka a kulometíčky a letadýlka... Neuvěřitelný, zírám v tichém úžasu Cool
jiri.k

PříspěvekZaslal: 17.4.2007 18:38 út    Předmět: Citovat

tak jsem se dokopal abych tam hodil i svoje fotky, ono stavět takovýhle monstrum sám je na prdlačku je lepší si o ní s někým poradit.

na detaily je nejlepší formát makro
,
ale i tak z toho vyjde takovejhle divnej obrázek
martanek41

PříspěvekZaslal: 17.4.2007 19:19 út    Předmět: Citovat

Díky za shovívavé hodnocení ... Embarassed Lepím prvního Poláka a pořád nějak těžce chápu, že nikde nevidím chlopně ... Laughing Kdeže staré abíčkovské kusy jsou ...

Jinak Vojta má pravdu ..je to délka, výška, šířka 137/30/20 a je to fakt docela kusanec. Na lepení dost nešikovný, ale zase to pak vynikne .... teda za nějakých 50 let až to dopatlám ... Confused

Pro Jirku: koukám, že jsi už dost daleko ... Shocked bylo by fajn, hodit sem další fotky ... Exclamation jsem zvědavej ...

PříspěvekZaslal: 18.4.2007 10:51 st    Předmět: saratoga cv-3 new Citovat

S tím původním tématem je to divný ... vložil jsem fotky, objevily se, šel jsem se najíst a po návratu všechno zmizelo .... Crying or Very sad Bermundský papírový trojúhelník ... Question Question

Help me ... nemá někdo nápad, jak vyřešit imitaci kovového vinutí na hlavních u těch vyfocených čtyřčat? Zkoušel jsem to nití a přebarvením, ale nejsem s tím moc spokojený ... při té mrnavosti se to dost špatně dělá a nevypadá to nijak slavně ( i když fotky zkreslujou a ukazujou spoustu věcí, jinak milosrdně skrytých) ... Rolling Eyes

Rolling Eyes proč já si nevybral za prvního poláka něco jiného ... Question Rolling Eyes

Adminovi díky za učesání fotek .... Smile
Moderátor

PříspěvekZaslal: 18.4.2007 18:10 st    Předmět: Citovat

Co na ta vinutí zkusit tenký drátek?
Brzdic
Moderátor

PříspěvekZaslal: 18.4.2007 18:14 st    Předmět: Citovat

Tenoučký drátky jsou např. v káblech na USB, skor jak nitka Laughing , jinak skus ten provázek přejet Herkulem mezy prsty, on se nebude pak tolik třepit a bude to vypadat líp.
zrzek
Moderátor

PříspěvekZaslal: 18.4.2007 18:16 st    Předmět: Citovat

Šikovný je i zvonkový, nebo telefonní drát, případně optické vlákno.
Brzdic
Moderátor

PříspěvekZaslal: 18.4.2007 18:18 st    Předmět: Citovat

Optický vlákno ne, to se narovnává to je dobrý na antény po případě na nějaký hadice a hadičky.
martanek41

PříspěvekZaslal: 18.4.2007 18:27 st    Předmět: Citovat

No jo ... ten kablík USB by mohl sedět ... Idea o víkendu nějaký odsoudím k patlání a hned vyzkouším... díky ... Jsem na to zvědavej, hlavně dělám z papíru a snažím se o viditelný vnitřní průměr, takže je to dooost křehká záležitost... Confused

Teda ... budu zkoušet, jestli přežiju kámošovypáteční narozeniny a nával slivovice .... Laughing
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Lodě / Ships Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 4 z 10

Přejdi na: