Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Realistická retuš

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Stavba, konstrukce, tipy a triky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
paya72

PříspěvekZaslal: 26.1.2012 11:26 čt    Předmět: Realistická retuš Citovat

Zdravím všechny papíráky, netuším, i když jsem se snažil vše prohlédnout, jestli tu toto téma již není. Ale snad nebudu duplikovat. Našel jsem na stránkách http://zealot.com/forum/showthread.php?t=163552&highlight=colt+1851, papírové modely coltů, které vypadájí velice realisticky a zaujal mne zvláště ten colt navy 1851. Zajímalo by mne jak se dá dosáhnout takto realistické retuše. Pochopil jsem, že základní papírový model je dobře podlepen a poté zřejmě nastříkán základní barvou, nebo je použit kyt. Ale netuším jak se dělají ty barevné mapy, aby model vypadal jako ocelový. Nemáte někdo zkušenosti, že by jste mi to polopatě popsali, jakým způsobem a za pomoci jakých barev toho mohu dosáhnout. Díky moc za jakýkoliv tip. Paya72
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jezdec

PříspěvekZaslal: 27.1.2012 18:57 pá    Předmět: Citovat

Kovový vzhled se dělá tuhou. Já bych zkusil plochu nabarvit na tmavě modro, do toho udělat, nakreslit barevné mapy a celé to zlehka přeleštit práškem z tuhy. Chce to zkoušet.

Ještě malá technická rada. Forum má novou
adresu, možná by bylo lepší dotaz napsat tam.

Trochu jiný model
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Stavba, konstrukce, tipy a triky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: