Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výstava Pardubice 22.10.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aki

PříspěvekZaslal: 23.10.2011 15:59 ne    Předmět: Citovat

myslím, že se tahle akce fakt povedla Smile jak už bylo řečeno, onen kostel je práce Milana Bartoše... když už to prasklo, tak můžu snad prásknout i to, že jsem měl tu čest otestovat jednoduchou verzi... Smile
jináč se mi ještě na poslední chvíli podařilo zajistit reklamu v rádiu. i když se zadařilo až po poledni, ale třeba i to pár lidí nalákalo... mnojo, jsem trubka, že mě to nenapadlo dřív, příště to napravím Smile

některý ženský jsou strašně dětinský... nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
marchal1

PříspěvekZaslal: 23.10.2011 17:13 ne    Předmět: Citovat

Ahoj,tak pokud jde o světlo,bohužel,když se na jaře hledala vhodná lokalita pro výstavu svítilo krásně slunce a v sále bylo světla dost,opravdu mě nenapadlo,že na podzim to bude vypadat takhle.Padly i takové návrhy jako otočit stávající světla a nasvítit lépe stoly,nicméně výstava se nacházela na památkáři chráněném území a jistě si všichni dovedete představit následky,kdyby se při manipulaci se světly něco stalo s omítkou nebo nedejbože s tou vystavenou lodí.

Pokud jde o reklamu,ta proběhla na všech modelářských forech,facekooku a v modelářstvích byly plakáty a letáky(ty byly i několika předchozích akcích).Za propagaci akce po mě rádio chtělo stejné peníze,jako jsem dal za pronájem sálu,takže jsem to vzdal.

I přesto se na akci přišlo podívat cca 300 diváků,což já osobně považuji za velký úspěch(byla to první akce).
Takže příští rok se bude akce opakovat,doufejme,že se podaří najít nějaké zajímavé,cenově dostupné objekty.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aki

PříspěvekZaslal: 23.10.2011 18:42 ne    Předmět: Citovat

když má člověk kamarády na těch správných místech, nestojí ho to nic Smile příště se můžem doluvit a můžu to zkusit dostat jak do rádia (nikoliv jako nějakou opakovanou reklamu, ale jako třeba nějakej tip na víkend nebo tak něco, ale účel to splní), tak do regionálních novin Smile

některý ženský jsou strašně dětinský... nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JoskaM

PříspěvekZaslal: 23.10.2011 19:06 ne    Předmět: Citovat

Když jsme u toho, taky má troška ze mlýna, dopoledne mě zlobilo fórum a nemohl jsem upravit rozložení fotek, ale řekl bych že to bylo PC...teď pohoda.

pan Tau

PříspěvekZaslal: 23.10.2011 19:42 ne    Předmět: Citovat

Na akci jsem se těšil, bohužel práce s panem Lorencem byla přednější. Jezdím pouze tam, co je pro mě dostupné vlakem. Doufám, že Neratovice dopadnou.
Šandík

PříspěvekZaslal: 23.10.2011 21:09 ne    Předmět: Citovat

Listy napsal:
Ovšem tento kanál, vodní příkop či co to vlasně je, pokračuje ještě o kus dál na nedalekém náměstí, jehož značnou část zabírá tato nádrž či rybníček ( dnes již notně opatřený "patinou")
Celé to připomíná jakési regulované řečiště, až na to, že jaksi nevede odnikud nikam a voda z něj neodtéká ani nepřitéká.... Najde se znalec místní urbanistiky, který by mi ozřejmil jejich účel či původ?

Jedná se o poslední zbytek tzv. "Strůhy", zvané později též "Císařský náhon". Původně propojovala Chrudimku s Labem a byla součástí systému pardubického opevnění, později na ní stál mlýn, valcha atp. K vidění je to zde: http://www.hiu.cas.cz/cs/images/content/historicky-atlas/pard-opevnenix.jpg nebo později zde: http://www.hiu.cas.cz/cs/images/content/historicky-atlas/pard-katastrx.jpg Detailnější snímky té mapy zde: http://archivnimapy.cuzk.cz/
TEO
Moderátor

PříspěvekZaslal: 23.10.2011 23:35 ne    Předmět: Citovat

I já přispěji troškou do mlýna. Jelikož v Pardubicích pracuji, nebyl pro mě problém si modely nabalit do auta již ve čtvrtek. Nemusel jsem se ani vracet domů do HB a vyčkal na sobotní ráno, abych mohl aktivně přispět pořadatelům z výstavou. Podle fotek jste poznali, že jsem přivezl téměř celou sbírku modelů F1 a něco málo navíc.

Prostory vybrané pro výstavu byly velice pěkné, až na to již zmiňované světlo - to modelům chybělo a návštěvník byl lehounce ochuzen. Stoly, že mohly mít nějaké ubrusy? Asi ano, mohly. Našlo se zde i místo pro prodejce. I kousek pro praktickou ukázku lepení. A je pravdou, že byli i diváci, kteří měli dotazy co a jak dělat. Nebylo nic lehčího než povídat, vysvětlovat a názorně ukazovat. Našel se i jeden důchodce, který se zájmem pozoroval co lepím a dokonce se i vyptával, co by bylo dobré pro zhotovení hlavní děl pro papírovou loď.

A víte co se mi na této akci strašně líbilo? Byla to klidná akce, při které nebyl žádný stres, žádné honění se za body do papírové ligy, byl čas popovídat si s přáteli v patlu, nemusel nikdo hodnotit žádné modely, to udělali samotní návštěvníci formou divácké soutěže. Prostě pohoda, klid a krásná prezentace papírového modelářství široké veřejnosti.

Určitě veliké poděkování patří všem modelářům, kteří přijeli podpořit organizátory svou aktivní pomocí a dovezli své skvosty ukázat. Velký dík i organizátorům za reprezentativní prostory. Bylo mi ctí se zúčastnit - děkuji, organizační týme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Melchior

PříspěvekZaslal: 24.10.2011 7:58 po    Předmět: Citovat

Ahoj, tak výstava byla paradni až nato ze sem tam vubec nikoho neznal Very Happy

Ted uz znam apon Marshala a Akiho Smile) jooo a TEA sem taky poznal podle tech formulek Laughing

Na takovéto vystave jsem byl poprvé, ale už se tesim na nejakou dalsi, pristi rak pokud bude tak uz snad s pritelkyni dopatlame ten nas prvni modýlek Zámku Blatná Wink aa taky neco predvedeme Very Happy

Pridam sem fotecku a prez ni se kazdy dostane d galerky Smile)

Listy

PříspěvekZaslal: 24.10.2011 17:06 po    Předmět: Citovat

TEO napsal:
... nemusel nikdo hodnotit žádné modely, to udělali samotní návštěvníci formou divácké soutěže.

Omlouvám se, že mi to uteklo ( museli jsme se zdekovat před koncem ), ale který model byl vlastně zvolený jako TOP?

Apropó i já jsem se poučil, právě u TEA, i když jsem se vlastně nic nového nedozvěděl - ten zatracený bombírunk dělá přesně tak, jak jsem si myslel( až na to speciální vlhčení Surprised ), jenom je prostě o dost šikovnější ... Crying or Very sad
marchal1

PříspěvekZaslal: 24.10.2011 17:14 po    Předmět: Citovat

Listy-haha,tím to není kamaráde.Nejvíc záleží na tom čím se posilňuješ aby jsi měl tu správnou slinu.
Jinak top model byl ten krásný rytíř,co stál hned naproti vchodu.
A jinek mě mrzí,že jsi se ani nehlásil Mad
Tomáš B.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 26.10.2011 21:49 st    Předmět: Citovat

Listy napsal:
Při této příležitosti bych se rád zeptal , jestli někdo nevíte něco o tomto velezajímavém objektu, který jsem dokonce objevil na výstavě jako model:

Tuto složitější verzi jsem testoval já, model je již nějaký čas nakreslený a časem se dočká i vydání, nebojte.

Jak již mnozí psali, opravdu fajn výstava. Uvítali nás pávi, modelů, modelářů i návštěvníků bylo dostatek. Ubrusům neholduji, takže mi holé stoly přišly lepší. Jsem asi divný Embarassed Parádně strávený čas, těším se na příští rok. Fotky dávat asi nebudu, ostatní byli daleko rychlejší.
Lukáš

PříspěvekZaslal: 28.10.2011 10:27 pá    Předmět: Citovat

Mrzí mne, že mi to s účastí nevyšlo, podle fotek a příspěvků to musela být super akce. Já se snad na nic jiného, než jednu akci v roce, nezmůžu.. Twisted Evil
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: