Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dragster BLAX-KNOX KILLE® / 1:20
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Kuriozity / Crazy rarities
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Standa F.
Administrátor

PříspěvekZaslal: 28.6.2009 19:55 ne    Předmět: Dragster BLAX-KNOX KILLE? / 1:20 Citovat

V pátek večer jsem neopomněl zaskočit do Lego Sparkiss Morning Clubu za kámoškami. Navíc byl konec školního roku a rád bych se dověděl, jaké mrakotřasné ohodnocení ze školních škamen obdržely mé přítelkyně-intelektuálky, mistryně v základních vědních oborech, jako jsou anatomie, balistika, kung-fu a míchání koktejlů ve třech šejkrech najednou.
Měl jsem štěstí, byly tady všechny čtyři - Bižou-Bižou, Dženny, Fru-Fru i Žofka.
Žofka: "Proč mě furt píšeš jako poslední?!?"
Já: "To je podle abecedy, žabo. Lást bat not líst, chápeš?"

A tak jsem nasadil úsměv jak z reklamy na Fluorku Very Happy a hned ode dveří zahlaholil:
Very Happy Tak co, cukrátka Very Happy, jaképak bylo dnes vysvědčení, aha? Very Happy Natrhal jsem vám snítku letního býlí Very Happy, z lásky ve vlahém větříku naškubané... Very Happy

Děvčata se začala dohadovat, co budou o prázdninách tvořit. Trialog (Bižou jejich problém zjevně nesdílela) začal přerůstat ve fakt drsnou hádku a já jsem se mezi futry raději přikrčil...

Když už hrozila hromadná zranění a já se těšil na svůj oblíbený záchranný hmat, v příručkách zvaný dýchání z úst do úst, z ničehožnic se z televizoru Merkur vynořil Strong Arm, démon z babylónských dob a temný rytíř, ochránce Golden Apolla.
Zjevně nemá rád krev, a proto své oběti raději škrtí a topí (plastikoví modeláři jsou vesměs bezdětní). Děvčata z klubu z duše nesnáší, ale chrání je, musí, neboť slouží GAPu a GAP chrání Sparkiss Club.

Všichni ztuhli a podívali se, co to Arm drží na šavli - byl to nějaký papír, náčrt... technický výkres? Netušil jsem, že Arm umí rýsovat, patrně kdysi ubil nějakého profesora deskriptivy příložníkem. Podívali jsme se na výkres...

Dřevěný hajzlík vybavený dvanáctiválcovým motorem by mohl splnit náročná kritéria, která děvčata kladou na svá vozidla. Návrh byl schválen a byl jsem pověřen sehnat sponzory a provádět hlavní přípravné práce. Děvčata budou pomáhat a dolévat šampus.

Druhého dne jsme začali pracovat. Jako první krok stavby jsme zvolili zadní pneumatiky. Na gumy všeho druhu jsou slečny z klubu odbornice. I zavolal jsem do známých gumáren Good Year, n.p., zda by nám nespíchli dvě pnojmatičky, tak do jednoho metru průměru a stejně tak na šířku. Že prý ne, zmetci! Naštěstí pružně zareagoval jejich konkurent a pneu dostalo záhy kontury. Ihned poslali výkres s polovičním řezem kola a náhled na logo...

Nabídka výrobního družstva Bad Day, s.r.o. byla většinou hlasů schválena, konstrukce kola ve stylu bubnová pračka s čelním vkládáním byla slečnám blízká (jen Dženny žbrblala, že by dovnitř narvala Lidie, jsou lepši než ólvejsky) a pustili jsme se do stavby...

Sláva, zadní pneu bylo na světě. I když vůz neponese žádné stopy provozního opotřebení, bahenních orgií či stékající rzi a jednolitě rozbité budou nanejvýš láhve od vína (možná na závětrné straně střechy budou náhodně uchycené, náletové chomáčky mechu), přece jen bude vhodné gumy trochu "ojezdit", ať nevypadají tak sterilně.
Dlouho jsme nemohli najít vhodný silný vůz pro tak masivní kola, ale nakonec jsme vzadu v garáži objevili vhodného adepta, mocný Lotus Super Seven, žihadlo jako stvořené pro test a ohřev pneumatik:

Následovat bude motor. Volám do FORDa, co mají zrovna skladem, doufám, že něco silnějšího, než ta vrnítka do holicích strojků, co montujou do efjedniček...

Naposledy upravil Standa F. dne 16.12.2010 14:38 čt, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukáš

PříspěvekZaslal: 28.6.2009 20:17 ne    Předmět: Citovat

Ukázkově zahájená reportáž ze stavby Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medium

PříspěvekZaslal: 28.6.2009 22:00 ne    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
No konečně holky začaly taky něco dělat.
Jen mám dojem Stando že máš překlep u technického řezu kola - nemělo by tam být "bombírunk vydupaný FERNETEM"...? Takže jestli to dobře chápu, hruškovice je vhodná jen k bombírování kol v průměru schodném s průměrem štamprlete, aby byl zachován ideální poměr par alkoholu a vzduchu v malém prostoru?
patlal1

PříspěvekZaslal: 29.6.2009 10:07 po    Předmět: Citovat

A dál? Stando do toho. Vypadá to na konstrukčně-detektivní příběh Smile
Brzdic
Moderátor

PříspěvekZaslal: 29.6.2009 17:06 po    Předmět: Citovat

Tak tohle mě opět rozsekalo Laughing Laughing a technický nákres DRAGSTER BLAX-KNOX KILLER mě dorazil totálně. Laughing Laughing Laughing
MIO

PříspěvekZaslal: 29.6.2009 19:26 po    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy ešte , že sa " holky " nerozhodli pre chalúpku , nechcel by som dostať za uši... Very Happy Very Happy Very Happy

Nemá to chybu Stando Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
paluso

PříspěvekZaslal: 30.6.2009 10:44 út    Předmět: Citovat

No to snáď nie toto Smile)))
V práci som zostal úplne nepochopený, keď kolegovia zistili na čom sa válam po stole. Sad
Výborne! Ďakujem, perfektne mi to vylepšilo deň a náladu.

Smile)))
Kluci v akci

PříspěvekZaslal: 2.7.2009 22:23 čt    Předmět: Citovat

No tak to je pěknéééé...srandičky, srandičky..ale ono Tě to přejde Stando...jen co Tě dostanu pod skalpel....
Knox

No a já jen doufám, že mě a sestru tentokrát z tohoto vynecháš, protože to vypadá drsně... Smile
Dej tam radši Kuřátko s Káčátkem. Pořád se nám smějou.

Tomáš B.
toudi_sk

PříspěvekZaslal: 4.7.2009 7:09 so    Předmět: Citovat

patlal1 napsal:
A dál? Stando do toho. Vypadá to na konspiračně-detektivní příběh Smile

fixled Laughing
Standa F.
Administrátor

PříspěvekZaslal: 19.7.2009 18:31 ne    Předmět: Citovat

Děvčata děkují všem froťákům, kteří je tady sledují při jejich intimních chvilkách. Bohužel jsou nyní nepřítomny, jelikož vypuklo léto a zmizely kajsi na prázdniny. Soudím, že se ale neválejí zbůhdarma u Bečvy, ale že si v duchu dobrých tradic někde přivydělávají - na stavbě přehrady, ve VŽKG, při žních a podobně. Zrovna volal jeden bohatý Arab, že je zve na jakousi lukrativní brigádu.

Nicméně práce na voze pokračují - jak jsem si všiml v posledním čísle podnikových novin Staroslavný FORD - konkurence mord, zvaných zaměstnanci láskyplně Forďáček, unikly zde první fotografie chystaného dvanáctiválcového prototypu...

(Vypůjčil jsem si konstrukci tvůrců kolem vydavatele PKAA a motor z jejich Lotusu 49. Byl zvětšen a trochu prodloužen, též mírně upraven, přebarven a při lepení zkroucen Wink)

Naposledy upravil Standa F. dne 16.12.2010 14:38 čt, celkově upraveno 1 krát.
Standa F.
Administrátor

PříspěvekZaslal: 23.8.2009 20:15 ne    Předmět: Citovat

U Fordů je stále celozávodní dovolená a do práce chodí jen vrátný, hasič, lihový milicionář a jeden montážní pracovník. Na zakázce pro Sparkiss Club se tedy vyšívá jen velmi zvolna.

Z montážní linky se dnes ozývaly dost strašné nadávky, z nichž vyjímáme jen tu nejslušnější: DRBAČKA NA ENTOU!!!
Ano, zoufalý montážník se potýkal s upevněním 12 palivových hadiček...

Načež následovalo: ŇA TRESKNĚ! AŤ TO MARIA SKARA!!!, což znamenalo triviální instalaci 13 kabelů do rozdělovače a bloku motoru...

Hrozilo zničení celého motoru - došlo k hádce mezi montážníkem a hasičem, jelikož hasič trval na tenkých černých kablech, ale montážník na barevných tlustších, jelikož děvčata obecně preferují barevné s větším průměrem (synek se vyzná) - situaci musel uklidňovat až přivolaný milicionář, načež vrátný všechny vyhodil domů. Jak tohle skončí...?

Naposledy upravil Standa F. dne 16.12.2010 14:39 čt, celkově upraveno 2 krát.
Aki

PříspěvekZaslal: 24.8.2009 10:23 po    Předmět: Citovat

muheheh, konečně nějaký vlákno, který má fakt šťávu Very Happy přesně moje krevní skupina Very Happy

některý ženský jsou strašně dětinský... nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Standa F.
Administrátor

PříspěvekZaslal: 25.8.2009 10:00 út    Předmět: Citovat

Aki, díky. Ani nevím, jakou mám krevní skupinu - asi Radegast.

Ovšem pravé peklo vypuklo, když se na dílnu po dovolené vrátila výstupní kontrolorka a kvalitářka Anča, které neřekne nikdo jinak než Doktor QQ.
Když spatřila dosud nedokončený motor, rozlehl se halou řev, co to jsou za tlusté kable, ty jsou jak výstup z Temelína nebo co!!!, načež bez milosti celou kabeláž v afektu vyrvala z motoru a rozdělovače. Byl to žalostný obraz čirého barbarství.
Nebohý montér Tolja musel káble předělat a dát tam jiné, tenčí. A tak se znovu z montážní linky ozývaly nadávky, z nichž vyjímáme jen tu nejslušnější: ....(censored)....

(Použity drátky z LAN kabelu, tedy z toho, kterým připojujete své počítadlo k webu. Jejich průměr je o 0,15 mm menší než u předchozích drátů, jak mi Anča ověřila krejčovským metrem).

Naposledy upravil Standa F. dne 16.12.2010 14:39 čt, celkově upraveno 1 krát.
Standa F.
Administrátor

PříspěvekZaslal: 29.8.2009 13:20 so    Předmět: Citovat

Třísknutí klíčů o podlahu dílny mi dalo jasně najevo, že montér Tolja má montáže plné kecky, ale že zároveň cosyk dokončil.
Namontoval 12 trychtýřovitých lapačů dešťové vody pro ekologické doplňování chladicí kapaliny za jízdy (někteří tzv. odborníci je nazývají "komínky sání") a zasunul hadičky přívodu paliva na svá místa. Kupodivu při této činnosti nerozmlátil motor perlíkem, i když ho měl u nohy nachystaný.

Tím Tolja pro dnešek skončil, následovat budou taková ta rachtací hejblátka, co přenášejí sílu motoru na kola - rozvodovka a převodovka (a vodovka bude rovněž nezbytná ... i revellka).

Naposledy upravil Standa F. dne 16.12.2010 14:40 čt, celkově upraveno 1 krát.
jiri.k

PříspěvekZaslal: 29.8.2009 21:01 so    Předmět: Citovat

charošaja mašina Twisted Evil
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Kuriozity / Crazy rarities Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: