Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sobotní dopoledne

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Komiks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomáš B.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 25.5.2009 18:55 po    Předmět: Sobotní dopoledne Citovat

O Knoxovi je známo dost věcí, ale taky je hodně zatajováno. Jednu takovou tajnůstku na mě vyb(a)lil v sobotu dopoledne.

Bylo nebylo, teda vlastně bylo... Bylo asi devět hodin ráno a já otevřel oči, než jsem se trochu rozkoukal uběhla asi hodinka. Co to najednou slyším?

Crrrrrrrrr, crrrrrrrrr

Někdo zazvonil, hlavou mi proletělo který kre*én zvoní jak šílený. Zapomenutá patlalka sestra šla otevřít (asi si myslela, že to bude nějaký statný hoch, který si pro ni přišel). Máma ji řekla, že máme nějaký balík na cestě a máme si pro něj dojít.
Co vám budu povídat, šrotovalo mi to v hlavě pěkně, co nám to přišel za balík v sobotu. Vycházím ven, rozhlížím se a najednou ...

Knox schovaný za rohem plotu, no to se jen tak nevidí.

Což o to, pozval jsem ho dále, ikdyž v pokoji byl pěkný nepořádek. Šel jsem mu udělat čaj a když jsem se vracel, málem jsem vše pustil na zem, protože jsem se pěkně lekl. Už si v klidu prohlížel mé modely, které tvořím...

Řekl jsem si: "Když on hledá chyby, tak já musím taky!" Vytáhl jsem jeho raketu - teda pardon - Bílou věž a okamžitě jsem ji začal zkoumat.

Přišel jsem na to, že tak dlouhou dobu tajil další věc. A to, že je věž na dvě části.

Chtěl mi odhalení tajemství něčím oplatit. Vzal si do rukou rotundu a říkal: "Toto máš špatně, to udělej tak, sem přidej to a tady dej todle."

To už ve mě vřela krev - brzké ranní probuzení po probdělé noci, následné vylekání a ještě aby mě někdo poučoval, to tedy ne. Vzal jsem věž a udělal s ní rychlý proces.

Knoxovi došlo, že to tajnůstkaření nebylo asi nejlepší, a já uznal, že mohu něco vylepšit. Proto jsme podepsali pakt Babonox a už se jen smáli a obdivovali právě tvořené, či dotvořené modely.

Jak pokračoval Knoxův den se určitě dozvíte od našeho velkého mága TEA. Toho totiž pak také navštívil Wink

Naposledy upravil Tomáš B. dne 27.5.2009 13:12 st, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Komiks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: