Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Brabham BT26Monaco/Forum team(ABC)/1:24/Hotovo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ali

PříspěvekZaslal: 27.2.2009 13:05 pá    Předmět: Citovat

Obě části jsem spojil k sobě,teď řeším trubky chlazení.První už mám osazenou na modelu(tloušťka 1mm) další dvě mám zatím jen připravené (tloušťka 1,5mm),vyrobil jsem je omotáním drátu papírem a natřením temperou a nalakováním.

Na zkoušku jsem zkusil širší tyč osadit na model a myslím že bych ji tam mohl i nechat,co říkáte?

ali

PříspěvekZaslal: 28.2.2009 18:18 so    Předmět: Citovat

Hotovo,model mě až neskutečně chytil s výsledkem jsem spokojený.
Konec řečí a tady je výsledek:

007

PříspěvekZaslal: 28.2.2009 21:02 so    Předmět: Citovat

Super,blahopřeju!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kid Karola

PříspěvekZaslal: 28.2.2009 21:17 so    Předmět: Citovat

Možná se mi to jen tak zdá, ale připadá mi, že ti ta formule tak nějak padá na zadek. Myslím tím, že čumák se zvedá, což by asi neměl. Nebo se pletu a pokud ne, šlo by s tím něco dělat?
TOm.a.s.h.

PříspěvekZaslal: 28.2.2009 21:23 so    Předmět: Citovat

Mě to dělá taky a to si myslím, že mi to sedí přesně. Možná to tak má být. A pokud ne, tak mě vyveďte z omylu.

Máš to ale moc pěkný ali. Mě to kazí zmršenej čumák.
paluso

PříspěvekZaslal: 28.2.2009 22:04 so    Předmět: Citovat

No super, velmi pekne. Neviem posudit narocnost, ale zda sa mi ze ti sla praca pekne od ruky a dokoncil si to rychlo. Model ma zaujal hned od zaciatku. Zaujimave auticko...
ali

PříspěvekZaslal: 1.3.2009 1:27 ne    Předmět: Citovat

Taky se mi zdá že čumák trochu valí nahoru,ale motor je nalepen snad přesně.Všechny části jsem lícoval dle naznačených obrysů,ale někde se stala chyba.
Nevyhnul jsem se mírné vrtuli kdy mi zadní kolo viselo ve vzduchu. Proto je to možná tak jak to je.
Byl to ale jen pokus a hlavně příprava na laserové modely Forum teamu.Takže doufám, že další stavba dopadne lépe co se týče symetrie a celkového sklonu přídě respektive zádi.

To paluso: model mě opravdu bavil hodně,jeho náročnost spočívá hlaně ve správném spojení motoru a těla doutníku,což mě očividně nevyšlo na 100% ale chybami se člověk učí Very Happy
Kid Karola

PříspěvekZaslal: 1.3.2009 10:35 ne    Předmět: Citovat

Omrknul jsem tyto modely i u jiných stavitelů a vypadá to, že to trošku nahoru jde všem. Ale z fotek skutečnýho stroje je patrné, že to tak být nemá. Je tam vidět, že ramena předních závěsů jdou mírně nahoru, kdežto v tvém případě jsou rovně, možná mírně dolů, čímž dochází k onomu nadzvednutí nosu. Každopádně pro další potenciální stavitele tohoto modelu je to téma na zamyšlení, jestli je možné to upravit tak, aby ten čenich tak nahoru netrčel a pokud to možné je, což si myslím, tak si to pohlídat. Nic víc se s tím asi teď dělat nedá. Bohužel.
Jinak ses s tím popral pěkně, jen je škoda, že jsi nepoužil laserové vzorky pneu od Tea. Bylo by to zas o fousek koukatelnější. Tak jen tak a radši ještě lépe, dál Wink
ali

PříspěvekZaslal: 1.3.2009 10:46 ne    Předmět: Citovat

Děkuji za postřehy, s tím laserovým tiskem máš pravdu a o dezénkách ani nemluvě na dalších modelech se polepším Very Happy.
Taktéž jsem se koukal na další lepiče tohoto modelu a ta záď také leží níže, tvoje řešení zní logicky vyzkouším na dalším modelu
Teď jsem se pustil do 6-kolky March New hero, ta už je laserová, dezénky musím ještě objednat.Ale začínám mít obavy o loupání tisku.Ale o tom až ve vláknu s Marchem:)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: