Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Soutěžní modely
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> POZOR, přihlašte se na nové fórum zde: http://www.papirovemodelarstvi.cz/phpBB3/index.php
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kterého patlala volíte jako svého favorita ? (vítěze)
Sarroth
12%
 12%  [ 6 ]
Brzdic
10%
 10%  [ 5 ]
Standa-hasič
12%
 12%  [ 6 ]
Vlcacka
4%
 4%  [ 2 ]
Roman V.
16%
 16%  [ 8 ]
r.valena
0%
 0%  [ 0 ]
talas.m
8%
 8%  [ 4 ]
praguemodels
18%
 18%  [ 9 ]
dj.patyzon
2%
 2%  [ 1 ]
Mrzout
0%
 0%  [ 0 ]
rybak
10%
 10%  [ 5 ]
Krčmoň
6%
 6%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 49

Autor Zpráva
dj.patyzon

PříspěvekZaslal: 13.4.2008 18:19 ne    Předmět: Citovat

Krčmoň napsal:
sláva výtězům čest poraženým Exclamation Cool

P.S. Ja chci taky banera Sad

Jestli to myslíš vážně, tak ti ho taky můžu udělat (jsi v podstatě na 6. místě)
Standa F.
Administrátor

PříspěvekZaslal: 13.4.2008 18:26 ne    Předmět: Citovat

Poučení z toho plyne a co víc si můžeme přát... (Jiří Suchý)

Arrow Jako první pokus - OK. Něco, co tady na DF ještě nebylo. Autorovi nápadu patří dík. Co ale příště?
Arrow Administrátorsky to držet na uzdě - pokud jde o seriózní akci, nekompromisně propříště mazat pokusy o nemístný humor a znesvěcení (moje věž z Pusíka, praguemodels).
Arrow Administrátorsky to držet na uzdě - nedělat chyby: Roman V. tu nemá žádný model a byl dán do hlasování => lidi ho pro pobavení (a just!) volili.
Arrow Určitě by se ujala soutěž o recesistický model - nápadů se najde yks.
Arrow Dle mého soudu soutěž vyznívá trošku do hlucha kvůli absenci alespoň hrubých kategorií. Vzít pytel "nejlepších" modelů a určit ten NEJ? Jak? Z tohoto pohledu se mi jeví jako lepší udělat soutěž třeba o nejlepší lidovou architekturu, českého ježka, tank apod.
Arrow Všichni tady své nejlepší modely průběžně prezentují v příslušných sekcích - toto je pro ně jen repríza. To by nevadilo, kdyby se model v soutěži potkal se sobě rovnými soupeři - tank s tankem, brontosaurus se stegosaurem.

Naposledy upravil Standa F. dne 13.4.2008 18:31 ne, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
praguemodels

PříspěvekZaslal: 13.4.2008 18:28 ne    Předmět: Citovat

Toto vlakno jsem moc nesledoval, ac jsem se zucastnil. Neverim svym ocim ze jsem vyhral. Dekuji pochopitelne vsem priznivcum. Ale ted trochu navazno...

Davat sem sva dila jsem nepovazoval za nutne neb se domnivam ze mnoho z nich jsou znama. Co me opravdu prekvapilo je, ze

a) byl muj recesni model do souteze vubec prijat, neb je to opravdu ulet a recese.

b) byl do hlasovani zarazen dokonce i roman za sve uzasne pripominky byt bez modelu.

c) od zacatku nebyla celkem jasna pravidla

Myslim si ze tento organizacni nedostatek poznamenal celou webovku. Jsou-li zarazena do hlasovani dila tohoto typu a soutezici bez modelu je cela akce dost napovazenou nemyslite? Otazka je jestli to znevazeni pada na hlavu ucastniku tedy mne ci na hlavu hlasujicich Smile Ti to podle meho pojali tak jak jim to bylo podano - tedy jako recesi Smile

Dekuji za uhledne parte ktere si jiste nad postylku nedam. Oslava neprobehla protoze je jiny prace az az a na slaveni neni kdy.

Vsem soutezicim "na vazno" se timto omlouvam a slibuji ze se zadne dalsi souteze nebudu pro jistotu zucastnovat Smile)

P.S. Jsem asi fakt genialni ze vyhraju i s rulickou toaletaku Smile Wink
Supermuf

PříspěvekZaslal: 13.4.2008 20:17 ne    Předmět: Citovat

Moc to řešíte Wink Díky zmíněným nedostatkům, jež tato "soutěž" bezesporu měla a na které myslím nebylo nutné vnímavého čtenáře nahlas upozorňovat, jako to bylo jistým členem fóra učiněno a jako protipól, aby snad ukázal jak to má vypadat, založil neprodleně vlastní soutěž s nezbytným Rolling Eyes rýpnutím do této, bylo k hlasování těmi, co se jej účastnili, přistoupeno recesisticky. Včetně mně. Je to i celkem logické a důvody dobře popsal Standa. Čili není se čemu divit, že vyhrál Praguemodels se svým maximálně recesisticky pojatým dílem Laughing a bylo to přirozené vyústění organizačních chyb, kterých se autor při založení soutěže dopustil.

Ti co se chtěli pobavit, se jistě pobavili, ti co to nepochopili, jejich liga a autor se z událostí proběhnuvších jistě poučí pro příště Cool

Takže úsměv na tváři a ostrý skalpel ... nemůže být vše absolutně perfektní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sarroth

PříspěvekZaslal: 13.4.2008 22:10 ne    Předmět: Citovat

Já si myslím, že snad každý od určitého momentu chápal, že to bylo nezvládnuto a následně naprosto shozeno a stala se z toho fraška.

Hlavní je to co tu bylo už několikrát psáno a to je to, že to byl dobrý( i když nezvládnutý) nápad, proto jsem to taky podpořil alespoň tím, že jsem zařadil svůj model. Čekal jsem, že autor soutěže vychytá chyby, doladí, ale nestalo se tomu tak. Ted je otázkou zda by nebylo lepší to prostě ignorovat, nechat vyšumět či organizátoru pomoct ... než si z toho dělat srandu.
Osobně jsem čekal, že autor soutěž v jistém momentu sám od sebe ukončí(protože nikdo z těch co tomu chtěl dát šanci nechtěl trapně "odstupovat").
Takže aspoň snad jak psal Standa F. ... Poučení z toho plyne a co víc si můžeme přát... Wink

"Nestavím papírové modely, ale modely z papíru."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> POZOR, přihlašte se na nové fórum zde: http://www.papirovemodelarstvi.cz/phpBB3/index.php Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: