Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Praga RN - Magirus

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Podklady ke stavbě
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Matys

PříspěvekZaslal: 27.11.2011 21:54 ne    Předmět: Praga RN - Magirus Citovat

Zdravím všechny

mám jednu malou prosbu. Nebyl jste někdo ve skanzeno-muzeu v Rapotíně u Šumperku. Osobně se tam letos už asi nedostanu a mají tam jeden hodně zajímavý a raritní kousek. Jedná se o Pragu RN jako jedinou (dle informací) osazenou žebříkem od firmy Magirus.
Víc informací se mi zatím zjistit nepodařilo, takže se obracím na modelářskou veřejnost.
Nemáte někdo nějaké bližší info nebo nějaký ten obrázek o samotné Pragovce a nebo její nástavbě?

Předem moc děkuji všem

jo jedno foto z internetu, snad autora neurazím
http://imageshack.us/f/263/rneb345jv1.jpg/
v přípravě Praga RN
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarek

PříspěvekZaslal: 28.11.2011 18:45 po    Předmět: Praga RN AZ Magirus Citovat

Zdarec . Něco bych měl mít ale na druhém pc nebo ext. hdd
ps.pamatuju tento unikát když byl ještě v kondici.. ve veteran''muzeu'' jsem byl opakovaně-pamatuju pragu ještě ve slušném stavu před povodní a zatopením areálu. Teď už nejezdím.. Nehodlám se koukat jak mnohdy už doost vzácné kusy chátraj.. Od r 1995 po rok 2008 se změnilo pouze to že zpočátku byly budovy v horším stavu než pod širým nebem stojící exponáty a ted je to přesně naopak..

ps ta praga by měla být původem z prahy. Tak zkus napsat na hzs praha nebo nejlíp na web požáry.cz a ještě líp p. hynku obroučkovi..
Jo a zkus i truck forum.cz sekce praga...
Matys

PříspěvekZaslal: 28.11.2011 19:47 po    Předmět: Citovat

díky za info

po RN-ách už nějaký čas koukám a delší dobu jsem přemýšlel jaká nástavba by se mi na ní asi nejvíc líbila a pak mě právě na truck foru zaujala tahle kočka.... už jsem ji předtím zahlídl na pohledu, ale až tam jsem se dozvěděl kde se tenhle kousek nachází a že je to opravdu realita. Takže by byla škoda si ho minimálně nenafotit. Myslím že s CASkou na stejném podvozku by to byla krásná dvojička.

no jak jsem psal letos se tam už nedostanu, ale jak to půjde tak se tam zastavím.....doufám, že se do té doby udrží ještě v trochu slušné kondici.

Je to škoda jak některé skvosty končí..... Confused no co se dá dělat

kontakty zkusím navázat a zas se třeba dozvím o něco víc..... každopádně děkuji
v přípravě Praga RN
Jarek

PříspěvekZaslal: 28.11.2011 19:56 po    Předmět: Praga RN AZ Magirus Citovat

pokud chceš fotky asc tj cisterny tak jsem schopen v létě nafotit prakticky cokoli a dokonce i protiplyn-původně ambulance nebo dopravní automobil.. No a.. no uvidíš
ps kdyžtak koukni na mé rajče a možná se ti bude něco hodit-teda pokud to budeš mít jen pro sebe..
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Podklady ke stavbě Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: