Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Patla & Šmik - comix CPM / Bernie

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Komiks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bernie
Administrátor

PříspěvekZaslal: 2.11.2006 9:59 čt    Předmět: Patla & Šmik - comix CPM / Bernie Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ......se teď směju já Exclamation
Patla, Šmik, Dobračka i Oulason jsou naprostí amatéři, takto lacině se nechat nachytat. Zřejmě jim za zády nevisí toto:

Arrow Vyjde poslední díl Patly a Šmika již příští týden?
Arrow Kdo rozhodí Tomysovi sandál za stanovení rozsahu comixu ve čtyřech dílech?
Arrow Je NICEASS členem klubu Rozmarýn Litoměřice, kde ho Spíďa tahá za uši?
Arrow Opravdu si myslíte, že větší ucho více slyší?
Arrow A co Jan Kasal?
Arrow A co Ein Kessel Buntes?
Arrow A vy mě taky Exclamation

Arrow větší už to zavěsit nešlo?
Arrow schová papírová čepice složená z tohoto comixu obě ouška NiceAsse?
Arrow bude "mešák" kolorovat i další 2 - 3 díly?
Arrow která verze /barevná nebo čb/ se bude Tomysovi prodávat lépe?
Arrow dá si do nosu s berniem za utržené penízky v podobě zelené, nebo dvoudecky červeného?
Arrow a pije mech jako houba?

Arrow také chcete mít GSM přístroj s implementovanou modelářskou výbavou jako Vašek?
Arrow topí Dana s modely utopených patlalů?
Arrow byl si už NiceAss vyzvednout z Dětského koutku Vítka?

Příště bychom se mohli podívat, co právě lepí Jan Bruthans, když všem zarputile tvrdí, že už NIC NELEPÍ Very Happy Very Happy Very Happy
Skutečně se již blíží vydání TOTALKY?

Arrow Budou Janovy ambice naplněny?
Arrow Nebo zvítězí snad tradiční kvalita?
Arrow Nebo snad kvalitní tradice interpretovaná stylem: Buď Já, nebo tam - ten?
Arrow A nebo snad: Ať je to ten nebo ten, praštíme ho koštětem?
Arrow Dostal Kabal opravdu PIVO v BB Café, nebo to zase spletli Very Happy

Veškeré postavy a události jsou smyšlené a podobnost s reálnou předlohou či měřítkem je čistě nevhodná - pardon náhodná.

Comix není Stanovisko CPM Exclamation

Arrow vyjde díl číslo 15 ještě tento týden Question
Arrow proč je kadence zavěšování tento týden tak vysoká Question
Arrow postavíte si figurku V.I.Lenina od Michala Dudáše Question

STANDA napsal :
Ideově mírně pochybené... Cool
Jak známo, na Strong Arma působí jen kletby z babylónských dob nebo kastrol v rukou nažhavené slečny. Nijak jinak ho nelze přeprat. Krev bych u něho nepředpokládal - je to démon a temný rytíř, jehož jsoucno se vymknulo běžným biologickým zákonům. Žije jen tak dlouho, dokud na něj věříme a dokud lepíme papírové modely.

S posledním věřícím padne i Strong Arm - tak praví věštba. Členové sekty Golden Apollo jsou ovšem nesmrtelní. Když vidím, jak se JoK či Michaelo Kabalero nacpávají v klubu U Číňana tou šílenou pálivou polívkou, je mi jasné, že to jsou rovněž bytosti z jiného světa...

Bernie napsal :

Milý Stando, jelikož jsi vyhlášeným milovníkem ročníku č. 18 i já jsem při pátrání v análech po předloze comixového příběhu zaklesl nohu do časoprostorové smyčky a příští díl ukáže, jak se vlastně ze StronArma člověka stal onen STRONG ARM rytíř z Babylonu a do doby vzniku své legendy přišel Exclamation

Nepředbíhejme událostem a neproklínejme neproklinatelné.

Díl č. 19 bude obzváště časově zasmyčkovaný Laughing

První hmatatelný výsledek snažení análního vyhledávače po zadání hesel Strong Arm - GAP - History bylo toto:

/v barvě to není - jsou to přeci jen mlhavé vzpomínky, ale naštěstí jsem už našel skutečného Strong Arma a jeho příběh odchodu do minulosti - skutečně pikantní story - příště..../

Poslední díl patlašmika - ani nemám chuť kolorovat.
VÁCLAVE JANČATO - ZABIL JSI RUČNÍ KRESBU Exclamation

Díly č 19 a 20 v originálech mám stále já, zbytek je již v soukromé sbírce numismatika mecha. Tímto nabízím zbylé originály.

Jo a kdyby někdo chtěl napsat třeba parte v ruce, tak pište SZ Wink

A TO JE KONEC

Naposledy upravil bernie dne 3.11.2006 10:26 pá, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Komiks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: