Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MEMORIAL AIR SHOW 2011

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomys
Moderátor

PříspěvekZaslal: 20.6.2011 23:09 po    Předmět: MEMORIAL AIR SHOW 2011 Citovat

Tento víkend sem s rodinkou navštívil MEMORIAL AIR SHOW 2011 v Roudnici nad Labem. Akce to byla opět velice úspěšná. jen ten vítr byl jaksi proti. K vidění bylo 5 exotických letadel pro naše české nebe. z fotek zjistíte sami o která šlo. Nejvíce mně dostal 79 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation letý pilot Skyrideru, který dělal sestavy stejné, jako mladší piloti.
No a tady pár fotek.

ml407

PříspěvekZaslal: 21.6.2011 15:03 út    Předmět: Citovat

Tomys mě v založení vlákna předběhl, takže fotky přidám k jeho. Nutno říct, že roudnický letecký den opět nezklamal. I když... Jako již obvykle nedorazila poměrně dlouhá řada slibovaných letadel. Namátkou třeba SBD Dountlas, B-25 Mitchel, A-26 Invander, P-51 Mustang nebo De Havilland Vampire. Technika, která dorazila však stála za shlédnutí. Já do Roudnice vyrazil v sobotu. Počasí sice nebylo nikterak senzační, ale dovolilo odlétat celý program.

Z pozemní techniky mě zaujaly zejména tři stroje.

Z leteckého programu.

Po ukončení leteckého dne šla od vzduchu ještě formace Boeingu Stearman s dvojicí ultralajtů Highlander. Nakonec se vznesl i W3A Sokol.

Pro mne osobně bylo trochu zklamání předvedení Casy. Přihnala se od Řípu, cestovní rychlostí udělala průlet nad letištěm a zmizela kdesi v dáli. A již se nevrátila... Škoda. Na letišti jsem se rozhlížel i po modelářských stopách. Modely byly pouze v podobě krabiček s kity vidět u několika stánkařů..

Jirka Z. (ml407).

Vlákno zkráceno o následný spam. Standa F. / mod.
Dle matematických zákonů platí nepřímá úměrnost - čím větší je měřítko, tím méně místa ve vitríně zbyde. A jak řekl klasik: "může se Vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžete dělat..."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: